[GM] Bayside Roleplay V 1.0 beta (WIP | Open source)

Započeo Denim SA:MP, Oktobar 07, 2014, 17:46:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Deko poslato Oktobar 09, 2014, 19:49:00 POSLE PODNE
Ma cijenim ja sve,sto se tice toga tebi svaka cast za ovaj auto sto se moze rentati ali jednostavno nije ovo da je juce izasao GTA SA i sad tek ucimo vec 2002/5 koje je vec izasao i mnogo godina vec GTA SA postoji i vec se skripte dizu na neki veci nivo :)

Ali polahko "Nikad poraz,samo lekcija"
Da sam smod ili co, tako bih ti lagano obrisao akaunt, da to nije zdravo.
Druže, ne znaÅ¡ ti Å¡ta pričaÅ¡, a ni ko ti glavu nosi. Svako je moderator na ovom forumu, ko ga je tebi dao samo da mi je znati, svaka tema ti je pomoć u vezi samp servera, i to postavljaÅ¡ neke nebuloze, kako editovati ime, kako ovo, kako ono. I sad si ti doÅ¡ao da prosipaÅ¡ pamet, a ne znaÅ¡ ubaciti jedan label na server, ajde, sjedi tu Ä'e jesi, i bolje ćuti.


Citat: Deko poslato Oktobar 09, 2014, 19:49:00 POSLE PODNE
Ma cijenim ja sve,sto se tice toga tebi svaka cast za ovaj auto sto se moze rentati ali jednostavno nije ovo da je juce izasao GTA SA i sad tek ucimo vec 2002/5 koje je vec izasao i mnogo godina vec GTA SA postoji i vec se skripte dizu na neki veci nivo :)

Ali polahko "Nikad poraz,samo lekcija"

Nisam rekao da ne cjeniš nego želim reći par stvari

Ja ne obraćam puno pažnju na mape jer ne volim "Balkanski stil" pretrpanosti servera sa mapama

Mod sam krenuo tek raditi tako da će mod se unaprijediti i sistemi će se doraditi ("dignit će se skripta na nivo")

Skriptu radim postepeno (izbacujem verzije skripte) a ne sve od jedanput (ako ništa lakše je tako sisteme izvlačiti iz skripte)

Smatram da nisi pogledao nešto puno skriptu osim da si ušao na server i vidio da možeš iznajmiti vozilo trenutno i ništa više, nisi vidio kako se stvara to rent vozilo, banka, bankomat, kako se edituju sve ove stvari koje sam naveo, kako se podešava server.

Skriptu ne kreiram da bi bila najbolja nego da neko ko želi da vidi sistemi pojedini kako se prave ili da primjete neke cake koje koristim tokom skriptanja, jednostavno rečeno da onaj ko želi da malo proširi pogled na mogućnosti u sampu

Ne želim se niÅ¡ta dokazivati niti prepirati, ako ti se ne sviÄ'a skripta uredu ostavio si svoje miÅ¡ljenje.


Ajde nećemo se ovdje prepirati završimo sa ovim!
Poslednja Izmena: Oktobar 09, 2014, 20:10:52 POSLE PODNE od [Bayside]Pasa
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post

Ok,da se ne bi dalje prepirali,a neću da budem kao večina današnje djece....

Pasha i Drobnjak ja se javno IZVINJAVAM jer mod je super sto se tice skripte samo ubaciti jos objekata (naci mapping team) to dobro doraditi i sutra mos otvoriti srw :)

Drobnjak jel sad sve ok??
Respect: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–..., Denis_Lapi, Blaeks, Ñ"ÊŸÑ"ɱÑ"ÆžÏ,,Ä...ÊŸ, Bryant., TiXoR_,   #old_school


Citat: Deko poslato Oktobar 10, 2014, 09:52:45 PRE PODNE
Ok,da se ne bi dalje prepirali,a neću da budem kao večina današnje djece....

Pasha i Drobnjak ja se javno IZVINJAVAM jer mod je super sto se tice skripte samo ubaciti jos objekata (naci mapping team) to dobro doraditi i sutra mos otvoriti srw :)

Drobnjak jel sad sve ok??
Sad jeste




Hvala :)





Tražim nekoga ko je željan da mi pomogne (u pitanju je prevoÄ'enje na engleski ili njemački jer sam pripremio skriptu da bude multijezična), kada skripta bude prevedena izbacujem update (o update-u viÅ¡e informacija dobit ćete sutra) :)
Poslednja Izmena: Oktobar 18, 2014, 11:49:43 PRE PODNE od [Bayside]Pasa
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post

Update: V 1.01 Beta (informacije):


  • Dinamični sistem port lokacija (video) -
  • Dinamični GPS sistem  (video) -
  • UraÄ'ene pripreme za multijezičnost (EX-YU, engleski, njemački) [ako je neko voljan da prevodi neka se javi] -
  • Varijable sve prebačene na engleski jezik -
  • Osnovni house system -
  • 1 posao -

PS: Update će biti objavljen kada skripta bude prevedena na engleski jezik.
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post


Jako lepa skripta i ideja,svaka ti cast sto se trudis i pogotovo sto ces kasnije podelite sa ostalim igracima/skripterima,steta sto ne znaju to da cene...
Rescpect for:Gagi,Denis_Lapi,C++

Citat: TiXoR_ poslato Oktobar 18, 2014, 13:21:31 POSLE PODNE
super ideja, svaka čast :)

Hvala :D

Citat: Acke poslato Oktobar 18, 2014, 18:45:32 POSLE PODNE
Jako lepa skripta i ideja,svaka ti cast sto se trudis i pogotovo sto ces kasnije podelite sa ostalim igracima/skripterima,steta sto ne znaju to da cene...

hvala, jbg kako je tako je...

Najgore mi je što treba prevodit a ja trenutno sam nikakav sa vremenom kako radim pa mi se neda prevodit a što tražim nekog da se javi od toga izgleda nema ništa :P
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post