[MAP] Islamski centar Los Santos

Započeo Armando Willkinson, Novembar 06, 2013, 22:05:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Islamski centar Los Santos




Ovo je po meni moj najbolji rad do sad koji sam napravio.






Noćna ljepota!






by Armando.
Želite da kupite neku mapu?
Za više informacija o tome obratite mi se ovde na PM ili preko facebooka:
Armando Willkinson
Klik!

Prejako je nema Å¡ta....

Ali po meni na server ne treba biti povezan ni sa jednom vjerom Å¡to i nisam siguran dal pametno mislim  ::)
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post

Citat: Pasa poslato Novembar 06, 2013, 22:14:11 POSLE PODNE
Prejako je nema Å¡ta....

Ali po meni na server ne treba biti povezan ni sa jednom vjerom Å¡to i nisam siguran dal pametno mislim  ::)

Pa dobro, tu se još uz ovu izmapaju i ostali vjerski objekti svih vjera, i svi na kraju zadovoljni.
Želite da kupite neku mapu?
Za više informacija o tome obratite mi se ovde na PM ili preko facebooka:
Armando Willkinson
Klik!

Citat: Armando Willkinson poslato Novembar 06, 2013, 22:25:02 POSLE PODNE
Pa dobro, tu se još uz ovu izmapaju i ostali vjerski objekti svih vjera, i svi na kraju zadovoljni.
Naravno da se to podrazumjeva jer nema smisla jedan vjerski objekat uradit a ostale zanemariti!

Predhodnog mog odgovara nebi bilo da ovaj svjet nije otišao u k*rac al pošto je tako kako je, odnosno šta su pojedinci spremni učiniti da bi se prepucavalo (ovo ciljam na sve ne samo na samp) držim se toga...


Opet pohvale na mapi ;)
Poslednja Izmena: Novembar 06, 2013, 22:31:39 POSLE PODNE od Pasa
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post




Citat: Pasa poslato Novembar 06, 2013, 22:30:55 POSLE PODNE
Citat: Armando Willkinson poslato Novembar 06, 2013, 22:25:02 POSLE PODNE
Pa dobro, tu se još uz ovu izmapaju i ostali vjerski objekti svih vjera, i svi na kraju zadovoljni.
Naravno da se to podrazumjeva jer nema smisla jedan vjerski objekat uradit a ostale zanemariti!

Predhodnog mog odgovara nebi bilo da ovaj svjet nije otišao u k*rac al pošto je tako kako je, odnosno šta su pojedinci spremni učiniti da bi se prepucavalo (ovo ciljam na sve ne samo na samp) držim se toga...


Opet pohvale na mapi ;)

Kako je tako je, jebi ga.



Citat: Johnson [George] poslato Novembar 07, 2013, 03:00:04 PRE PODNE
Sve pohvale ali si mogao naći neku drugu lokaciju..

Meni se ova lokacija baÅ¡ sviÄ'a .
Želite da kupite neku mapu?
Za više informacija o tome obratite mi se ovde na PM ili preko facebooka:
Armando Willkinson
Klik!

BRAVO
Mapa je super


Ali isto tako mi je glupo da se prave takve stvari na serverima,jer jedino u ovakvim igrama mozemo da se druzimo bez nekih svadja i pominjanja proslosti i gledanja ko je kakav,jednostavno budimo svi jedno,a ne sad i na igrici da se razdvajas,to je samo moje misljenje

ovo je vec zabranjivano par puta, a ti imas opomenu, ne smes ovakve mape da postavljas