Genius Gaming Film

Započeo LuKsA, Decembar 04, 2009, 12:46:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

1. Neka nisi.
2. Nek su imali, 40 igraca dnevno je trenutno za njih san, stabilan server trenutno vidim po broju igraca [1].
3. Domenu .com imamo za 1/2 dana, imamo i cs server.
4. Ovdje pricamo o filmu, a ne o balkan mafiji.
Poslednja Izmena: Decembar 10, 2009, 15:24:12 POSLE PODNE od [GG] ZicMortal
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Citat: dinkO14 poslato Decembar 10, 2009, 15:19:27 POSLE PODNE
Citat: [GG] ZicMortal poslato Decembar 10, 2009, 15:12:03 POSLE PODNE
Pa ovaj server barem nije kao balkan mafija... recimo stara ko biblija

+ na ovome gamemodu ce se jos dosta toga promjeniti... ovo je samo pocetnicki video da vam imamo sta prikazati  :)



De Deloc@s bolje je da sutis.
1.Ja nisam na Balkan Mafiji odavno
2.Vi se NEMOZETE I NIKADA se necete moci poredit s njima,oni su prosli razdoblje kad su imali od 0-24sata po 0/100 a prosli su razdoblje od 40igraca dnevno.Oni postoje vec vise od godinu dana sto pokazuje kolko je stabilan server.Nevrijedi trosit rijeci uopce.Za pocetak pokusajte platit host za forum i domenu,mozda se pricinite ozbiljnijima..

Da pogledajte nas nama ide...imamo cak .com domenu... ;D

Citat: [GG] ZicMortal poslato Decembar 10, 2009, 15:23:31 POSLE PODNE
1. Neka nisi.
2. Nek su imali, 40 igraca dnevno je trenutno za njih san, stabilan server trenutno vidim po broju igraca [1].
3. Domenu .com imamo za 1/2 dana, imamo i cs server.
4. Ovdje pricamo o filmu, a ne o balkan mafiji.

Nisam ja zapoceo o balkan mafiji,vi ste zapoceli samim kopiranjem videa ;).Ima i balkan mafia 2 CS servera,1steam i 1 nonsteam.Poslat cu ti ja kad tad link ove teme kad se balkan mafija opet digne pa cemo vidit sto ces imat za rec ;).Sad odo iz ove teme ;)

ajoj botova, aj sutite, govori si mami o balkan mafiji dok ti na stol juhu donese.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

r4z0r


Samo da ovo pitam, kad je bila prva opomena i zbog cega?
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

r4z0r

Nedolican govor , zestoko vrijedanje . Presli smo na vrijedanje roditelja ? .. jadno od tebe

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Decembar 10, 2009, 22:06:53 POSLE PODNE
Nedolican govor , zestoko vrijedanje . Presli smo na vrijedanje roditelja ? .. jadno od tebe

razore ne brini on je banan vec na 2 acca ako se ne varam....

2 acca.. kakva 2 acca.. na 1 sam banan i to smo banani i ja i on s kojim sam se svadao
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: GGC poslato Decembar 11, 2009, 18:58:17 POSLE PODNE
2 acca.. kakva 2 acca.. na 1 sam banan i to smo banani i ja i on s kojim sam se svadao

no dobro 1,2 sejedno...

_MaX_PaynE_

jooooj ljudi pa pogledajte si malo komentare sta pisete..(KAO DJECA), ma jos gore pametnija su djeca od vas....Sta se jbt svadjate koji je bolji, ako je covjek ubacio VIDEO o svom serveru, pa i ako je kopirao od nekog svi vecinom prave sad onakve Video filmove o svojim serverima......I samo jos ovo KAKVE VEZE IMA STO JE BALKAN STARIJI OD ovog servera, jbt kao djeca ste!!!!!!

r4z0r

Dosta ovdje , komentirali ste i preko ocekivanog -.-
Nezrelo od pojedinaca .

Lock