::::::.X-Gaming.:::::::

Započeo BloOm3R!, April 25, 2010, 11:20:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako ja sam Nick_Boscorelli,tamo sam head i zelim da kazem:

CroMafia ima jako dobar mod i imamo r7 host najbolji host i vrlo dobre scripte ,a i mape.Server je preveden na Cro tako da i oni sto ne znaju engleski mogu igrati.Imamo mnogo org. i mafija..Na serveru ima svakakvih eventa , ima RENT-A-CAR i takodje HOKEJ i ostali sportovi.NAjzanimljivje je sto se radnja odvija u SF,novi grad..Svi ste navikli LS (Los Santos) ali ovdje ce biti zanimljivije i mnogo toga cete otkriti.Na serveru svi smo tu,nikad nece biti 0,oce nraomlno ali preko dana ce biti igraca..Server je lock-an ,a otvor je u 20:00 h danas..Pozovite prijatelje i dodjite,ako nas bude 10+ bit ce jedno veliko iznenadjenje,necu da kazem zato dodjite (nije laz)..Veliki pozz i vidimo se nadam se veceras  ;)

Upravo prebacujemo u LS, uzivajte!



Ma liku s nesvidjaju baze,on govori da za 5 minuta napravi ko' bolju..Ajde kad si ti tako dobar mapper ,eto budi mapper an cromafiji 1 sat pa napravi cijeli server i sredi..Jer ja kako sam skontao ti za 5 mintua napravis bazu !

P.S:Ja sam Nick_Boscorell,onaj admin sto ti je pokazivao baze na serveru i sl.

Citat: Bloomer poslato Maj 04, 2010, 21:20:15 POSLE PODNE
Sta nesvida ti se sf ili ls!!!!!!

SF, naviko sam da je sve u LSu, ali i tako vam moj post ništa ne znači kad ja ne igram više SA:MP.




Alem jesi siguran? Meni se jučer popravio komp, nemam ni MSN, ni xF, ni GTA SA. Jesi se proslavio svaka ti dala.
Poslednja Izmena: Maj 04, 2010, 21:34:58 POSLE PODNE od Frenky (:

Ja nevolim San ferero meni je bolji Los santos neznam sto ali mi je bollji!ja mislim da ces bolje privucii igrace ako ti je u Los santosu vidis Croherza je u Los santosu i imaju dvevno po 100 igraca  nekad i 150!!! :D :D :D
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

iYoko

LS je pre velik za ove manje servere, SF ima vise lokacija za baze, banke, okupljalista itd. bolju policijsku postaju, veci aerodrom, vojnu bazu...

ali treba dobro srediti sa gps sve detaljno...
inace sve pada u vodu...