::::::.X-Gaming.:::::::

Započeo BloOm3R!, April 25, 2010, 11:20:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Hvala. Uskoro ce biti global restart i sve ce biti, nadam se bez bugova. Ali uvijek se nade koji bug. Skripta je zapravo 99% prevedena, 1% nije preveden sto smo ostavili jer bolje zvuci na engleskom.

Ja nisam ni vidio mod jer kad sam jucer dosao nije mi se htio spawnati...  :'(
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...


bice dobri oni....samo da ostane server jos par mjeseci

Citat: MreR poslato April 28, 2010, 08:49:13 PRE PODNE
bice dobri oni....samo da ostane server jos par mjeseci

ne brini, ostati ce! vise nije problem sa hostom ko prije. Planiramo iduci mjesec uzeti 50 slota. Prva 2 mjeseca smo imali 100 slotova pa smo uzeli manje kad nemamo igraca ko CH.


Nekima se pojavi bug sa loginom, pogrijesite password i drugi put upisite tocno. Nakon par puta ce vam iz prve. To su neki problemi sa pingom.

bio sam u serveru,pre glup je,mod skinut sa neta,na engleski,imate glupog heada nicka koji samo prigovara,nemate raje
sve zbugano :SS
de bloomer,ja cu ti pomoci oko scripte i raje,daj mi da upoloadam scriptu,pa da ubacim neke poslove,mta,popravim bugove,stavim svasta nesto..

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Citat: [CH]Filip_Burcar[CH] poslato Maj 03, 2010, 08:59:43 PRE PODNE
bio sam u serveru,pre glup je,mod skinut sa neta,na engleski,imate glupog heada nicka koji samo prigovara,nemate raje
sve zbugano :SS
de bloomer,ja cu ti pomoci oko scripte i raje,daj mi da upoloadam scriptu,pa da ubacim neke poslove,mta,popravim bugove,stavim svasta nesto..

Ja prigovaram? Bas me zanima kako mozes nazivat neke servere da su RP, a nemaju veze s RP-om. Ja cu biti jako strog u vezi tog RP-a, jer nemogu reci da je to RP, a da nebude sve po RP-u. Objecti su realni, nisu ko na nekim "RP" serverima, mafija je ko vojna baza. Sramota, od recimo 1000 SA:MP playera na balkanu, samo ih 100-150 zna jako dobro RP.

nedam ti ja nikakav mod (makar tebio bio zbugan i glup) :'( mi smo posebni jedini smo u SF (hrvatska)
svi ostali su u LS nekom od najglupijih gradova........................
Napravi ti bolju scriptu ako znas

nedaj mu on ce ti promjenit pass od cp-a

Citat: [SZ]Max poslato Maj 04, 2010, 09:40:52 PRE PODNE
nedaj mu on ce ti promjenit pass od cp-a

Ma da je i bog, nebi mu dao admina, GM, CP... Nista!
Odabrali smo SF jer igraci ZELE UVIJEK NESTA NOVO, A NE STARO I DOSADNO!
Poslednja Izmena: Maj 04, 2010, 10:01:00 PRE PODNE od BrunoHP

turker_kc

Citat: BrunoHP poslato Maj 03, 2010, 12:07:01 POSLE PODNE
Citat: [CH]Filip_Burcar[CH] poslato Maj 03, 2010, 08:59:43 PRE PODNE
bio sam u serveru,pre glup je,mod skinut sa neta,na engleski,imate glupog heada nicka koji samo prigovara,nemate raje
sve zbugano :SS
de bloomer,ja cu ti pomoci oko scripte i raje,daj mi da upoloadam scriptu,pa da ubacim neke poslove,mta,popravim bugove,stavim svasta nesto..

Ja prigovaram? Bas me zanima kako mozes nazivat neke servere da su RP, a nemaju veze s RP-om. Ja cu biti jako strog u vezi tog RP-a, jer nemogu reci da je to RP, a da nebude sve po RP-u. Objecti su realni, nisu ko na nekim "RP" serverima, mafija je ko vojna baza. Sramota, od recimo 1000 SA:MP playera na balkanu, samo ih 100-150 zna jako dobro RP.

a ti si medju tih 150 jel ?

Citat: BrunoHP poslato April 28, 2010, 21:12:19 POSLE PODNE
Nekima se pojavi bug sa loginom, pogrijesite password i drugi put upisite tocno. Nakon par puta ce vam iz prve. To su neki problemi sa pingom.
Nakon par puta ce vam iz prve :D :D :D Svejedno sretno sa serverom.
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

Kako god htjeli novo ionako nece nitko igrat sta je tako taj (Los Santos)dobar ili sta jbt muclili se oko moda a sad evo-------------->!!!!!!!!!!