Save-anje slike F8

Započeo matemandbrnaze742, Mart 21, 2010, 13:24:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

matemandbrnaze742

Evo kad slikam s F8 slika mi se spremi ovdje C:\Users\Tvoje Ime\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas
a kako da namjestim da mi se sprema C:/Programske Datoteke/Rockstar Games/GTA San Andreas.Moze li se to promjenit?

Citat: [ST]Mate Mandac poslato Mart 21, 2010, 13:24:49 POSLE PODNE
Evo kad slikam s F8 slika mi se spremi ovdje C:\Users\Tvoje Ime\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas
a kako da namjestim da mi se sprema C:/Programske Datoteke/Rockstar Games/GTA San Andreas.Moze li se to promjenit?
desni klik kad igras i Run as Administrator...

matemandbrnaze742

Citat: Sam poslato Mart 21, 2010, 14:45:37 POSLE PODNE
Citat: [ST]Mate Mandac poslato Mart 21, 2010, 13:24:49 POSLE PODNE
Evo kad slikam s F8 slika mi se spremi ovdje C:\Users\Tvoje Ime\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas
a kako da namjestim da mi se sprema C:/Programske Datoteke/Rockstar Games/GTA San Andreas.Moze li se to promjenit?
desni klik kad igras i Run as Administrator...

ne kuzim


nastoe

Kada ulazis u SAMP umjesto da kliknes normalno stisni desnim misem i dolje ti pise "Run As Administrator" nemozes fulati i onda slikaj i spremit ce ti se tamo di treba! ;)

matemandbrnaze742

Citat: [EFS]ExtremePower poslato Mart 28, 2010, 13:10:51 POSLE PODNE
Kada ulazis u SAMP umjesto da kliknes normalno stisni desnim misem i dolje ti pise "Run As Administrator" nemozes fulati i onda slikaj i spremit ce ti se tamo di treba! ;)

I onda tako svaki put da ulazim

nastoe

Citat: [ST]Mate Mandac poslato Mart 28, 2010, 17:35:21 POSLE PODNE
Citat: [EFS]ExtremePower poslato Mart 28, 2010, 13:10:51 POSLE PODNE
Kada ulazis u SAMP umjesto da kliknes normalno stisni desnim misem i dolje ti pise "Run As Administrator" nemozes fulati i onda slikaj i spremit ce ti se tamo di treba! ;)

I onda tako svaki put da ulazim
Da

U.S.A

Ma lool ides na properties u GTA SA Folderu te odes na Security>Advanced>Owner>Edit>TvojeKorisnickoIme>Aply te zatvoris i odes opet na Properties>Edit>SelectTvojusername i postavi sve privilegje te Aply...



Te to bi bilo to radiceti...!!!

ili ne?...
ima jednostavniji nacin...
desni klik->properties->compatibility->i oznaci kvadrat gdje pise Run this program as an Administrator...
i onda ce ti uvijek pokrenuti kao administrator...