|Map| Banda

Započeo Ne97Ca, Septembar 23, 2012, 20:31:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Ne97Ca poslato Septembar 24, 2012, 18:03:12 POSLE PODNE
Citat: [BM]Poslednji Don poslato Septembar 24, 2012, 17:58:32 POSLE PODNE
prvo ovo nije tajno ovo svako moze da vidi -.-
drugo nemoj mi prosipati pamet nekog "mapera" jer to nisi...

Ovako pricaj u svoje ime za mapere. Da ja to nisam sliko ti ne bi ni znao da se to nalazi tu za to u stvari niko ne bi vido s***** nemoj ti meni da pricas nesto pametniji sam od tebe duplo cao poz i ako ti se ne svidja nemoras da komentarises moje postove! Jer ne zelim da se sa nisakim svadjam HWALA

Kao prvo, gramatika će ti biti potrebna u životu. A kao drugo, "pro" maperu, sebe uvrstavaÅ¡ u najbolje mapere balkana, a nisi ni u top 50 kako treba. I da, ne vrijeÄ'aj dona.

OT sada: Kao Å¡to su svi rekli, ovo je za DM. Ocjena je za DM, 8/10.

Citat: [BM]Poslednji Don poslato Septembar 24, 2012, 18:12:40 POSLE PODNE
Ja tebi nisam ovo pisao da bih ja tebe ponozio ili da bih ja sebe izdigao...vec dobronamjerno...vjeruj mi... ;)


Ok samo cepaj.Opusteno :D   ;D
[TFC] The Forbiden City      --Coming

Citat: Ne97Ca poslato Septembar 24, 2012, 18:16:56 POSLE PODNE
Citat: [BM]Poslednji Don poslato Septembar 24, 2012, 18:12:40 POSLE PODNE
Ja tebi nisam ovo pisao da bih ja tebe ponozio ili da bih ja sebe izdigao...vec dobronamjerno...vjeruj mi... ;)


Ok samo cepaj.Opusteno :D   ;D
tako je vec bolje :D



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Citat: вιg вÏ...ηηу poslato Septembar 24, 2012, 18:16:24 POSLE PODNE
Citat: Ne97Ca poslato Septembar 24, 2012, 18:03:12 POSLE PODNE
Citat: [BM]Poslednji Don poslato Septembar 24, 2012, 17:58:32 POSLE PODNE
prvo ovo nije tajno ovo svako moze da vidi -.-
drugo nemoj mi prosipati pamet nekog "mapera" jer to nisi...

Ovako pricaj u svoje ime za mapere. Da ja to nisam sliko ti ne bi ni znao da se to nalazi tu za to u stvari niko ne bi vido s***** nemoj ti meni da pricas nesto pametniji sam od tebe duplo cao poz i ako ti se ne svidja nemoras da komentarises moje postove! Jer ne zelim da se sa nisakim svadjam HWALA

Kao prvo, gramatika će ti biti potrebna u životu. A kao drugo, "pro" maperu, sebe uvrstavaÅ¡ u najbolje mapere balkana, a nisi ni u top 50 kako treba. I da, ne vrijeÄ'aj dona.

OT sada: Kao Å¡to su svi rekli, ovo je za DM. Ocjena je za DM, 8/10.



Prike mi smo resili to ,a tebe neko nesto pito sebe sam stavio el nisam znao nikog drugog cao.
[TFC] The Forbiden City      --Coming