[TuT] Kako Napraviti GTA Edit

Započeo [CM]Cundrajz, Maj 07, 2012, 16:01:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: dknez15 poslato Maj 20, 2012, 13:35:52 POSLE PODNE
znam, a jbg ja prosle godine, radio onako bzvz, a poslje vec kad sam morao  puno stvari mjenjat i poslje reinstaliro i nisam onaj gta3.img nedje sacuvo itrd..

[CM]Cundrajz

I šta si onda sve iz početka radio?

Citat: [CM]Cundrajz poslato Maj 21, 2012, 18:13:21 POSLE PODNE
I šta si onda sve iz početka radio?

Ne, prestao sam, nije mi se dalo opet da pocnem, bio sam radio iz zabave, jer sam vidio da svi prave gta hrvatska, gta srbija... i dogovrio se s jednim sto je bio pravio gta crna gora da napravimo gta yu, a bili smo poceli poslje se nisam bio cuo s njim....


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić


[CM]Cundrajz


Pedjaj

Hahahaha al se izgubi čovječe. Šta on sad treba nabrajat tri sata da bi ti bio zadovoljan? Ajde sine smiri tenzije i odlepršaj!

Pedjaj

Hahaha ti si kao neki ljubomorni nacionalist? Ajde sinko sagni se po kisik

ovo je dobar tut ali ja sam jedom pokusao da editujem gta ali sam sve za**bo, pa sam morao reinstall gta sa xD


Ja kad ubacim dosta automobila grafika počne da mi nestaje, imam 2gb grafičku i 4gb ram, sigurno nije do toga.  :(

Citat: Namtab poslato Avgust 10, 2012, 10:16:35 PRE PODNE
Ja kad ubacim dosta automobila grafika počne da mi nestaje, imam 2gb grafičku i 4gb ram, sigurno nije do toga.  :(
GTA Sa ima limit graficki prikaza! Tako sam ja koristio ENB series na max i nekad zna nesto nestat kao objekat i okrenem se ono se stvara polako...