Dobar kompjuter ili XBOX 360 (Kinect)?

Započeo ★dknez15★, Avgust 28, 2012, 11:15:03 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kao što sam gore u postu napisao... Preporučujem Xbox a ne PS!

Xbox danas više nema RROD-a! Prilikom kupnje kupuj Jasper i novije matične ploče!

http://www.360-hq.com/xbox-tutorials-81.html

I da, zašto je PS star... Doći će na PS GTA V, al kako će izgledat, to je pitanje...!

GTA V će izać na trenutnu generaciju i na sljedeću generaciju (PS4, Xbox720)
TakoÄ'er, kao ni jedna igra do sada, ni GTA V neće biti optimizirana za Cell procesor. Zato i GTA IV puno bolje radi na Xbox-u nego na PS-u!
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2012, 16:00:47 POSLE PODNE od [UG] Viktor
Stay hungry, Stay foolish  :)

Citat: LuKsA poslato Avgust 28, 2012, 15:41:18 POSLE PODNE
Zato jer YLOD dolazi na 1.5% PS3 uredaja, dok RROD na preko 50% XBOX360 uredaja.

Ja osobno ne dijelim tvoje misljenje, jest istina da je PC bolji zbog multi-gaming platforme, tj. multiplayera, ali to vec sve danas nudi i PS3, i da, zasto bi bio PS3 star? Pa GTA V ce izaci na PS3, samo to ti moze reci da nije uopce star.
Zato što je old-gen konzola koja ima limitiran FPS, teksture su na daleko nižem nivou i grafika je na nivou directX 9-a, što je neprihvatljivo za full hd doživljaj gaminga. Ja ne kužim kako ti besramno favoriziraš PS3, koji je kao takav old gen, koji ima grafički čip u rangu mid-end grafičke kartice za dosta malu lovu, a još k tome je closed platform. Full hd doživljaj gaminga može ponuditi samo i jedino PC od kakvih 4k kn, a još i manje ukoliko se ne odlučuješ za SSD ili već imaš HDD. Stvar je u tome da je PC nadogradiv, i kao takav je, na neki način, open source platforma koji može služiti za media server, FTP server, mail server, bilo što. PS3 nema xFire, koji je postao nezamjenjiv in-game messeger. Ali, ne, ti ćeš i dalje tupiti po svome zato što "imaš pravo". Mah, ohladi.
Citat: [UG] Viktor poslato Avgust 28, 2012, 15:58:32 POSLE PODNE
Kao što sam gore u postu napisao... Preporučujem Xbox a ne PS!

Xbox danas više nema RROD-a! Prilikom kupnje kupuj Jasper i novije matične ploče!

http://www.360-hq.com/xbox-tutorials-81.html

I da, zašto je PS star... Doći će na PS GTA V, al kako će izgledat, to je pitanje...!

GTA V će izać na trenutnu generaciju i na sljedeću generaciju (PS4, Xbox720)
TakoÄ'er, kao ni jedna igra do sada, ni GTA V neće biti optimizirana za Cell procesor. Zato i GTA IV puno bolje radi na Xbox-u nego na PS-u!
Kako će izgledati? Dobro. Poznato je da je GTA za PC port PS3 verzije. Razmisli malo. Jedino što mogu staviti su bolje teksture, engine ostaje isti.

Mogu nadogradit engine... Dodat nve stvari...itd
Stay hungry, Stay foolish  :)

Citat: [UG] Viktor poslato Avgust 28, 2012, 21:33:28 POSLE PODNE
Mogu nadogradit engine... Dodat nve stvari...itd
Mogu, ali neće. Glavna zarada je na konzolama.

A gle engine ce biti mozda isti, al na Xboxu i PSu nece radit igra na 720p sigurno...
Bilo je obecano, u 2005 da oce, al performanse konzola su jadne za 2012. Godinu.

BF3 i MW 3 se vise ne vrte na 720p, a gdje je obecanih 2x 1080p (PS3) 1x1080(Xbox360)

Stay hungry, Stay foolish  :)

@[UG] Viktor

Xbox 720¿? Sljedece godine nece izaci 100 %, maltene je tek izasla ova kinect, a PS4...

Jest da ako izadje GTA V, i nakon godinu dana izadje Xbox 720, ne vjerujem da ce opet neko kupovat novu konzolu i opet GTA V

Citat: [UG] Viktor poslato Avgust 29, 2012, 10:00:36 PRE PODNE
A gle engine ce biti mozda isti, al na Xboxu i PSu nece radit igra na 720p sigurno...
Bilo je obecano, u 2005 da oce, al performanse konzola su jadne za 2012. Godinu.

BF3 i MW 3 se vise ne vrte na 720p, a gdje je obecanih 2x 1080p (PS3) 1x1080(Xbox360)



Nece ti oni prodat konzolu iz 2005 godine, svaki put nesto novo dodaju, za ovaj RROD, procito sam da od 2010, koriste neke skuplje materijale, a sad jel se dogadja opet nezz.

Video: Prijevod " Razbijam Xbox 360 - Moj treci Xbox sto ima RROD"

http://www.youtube.com/watch?v=ZAtRzSIv9qA

@Leonov Slazem se, svako favorizira ono sto ima, npr. ako ti si htio kupit PSP Vita, a kupio si PSP 3000... Ti ces favorizirat onu sto imas ;D



"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Ja imam Xbox 360 i odlican je na racunaru provedem  samo malo vremna dok na XBOX navece do 3 ne idem lec po meni XBOX si uzmi
Budi ono sto jesi jer se Lazna lica uvjek otkrivaju!