[Offtopic]Minecraft

Započeo Jizzy, Jul 28, 2011, 11:06:19 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo gledam na netu za minecraft cini mi se bas dobra igra pa ako moze netko tko igra mi malo pojasnit bit igre i kako da dowload i ostalo,bio bih zahavalan  ;)
Edit:Dali drugi igraju na free minecraft ili svi na premium?
Poslednja Izmena: Jul 28, 2011, 11:23:48 PRE PODNE od [GENIUS GAMING]Jizzy

Imas minecraft beta koji je besplatan i onaj koji se placa
Ali svi skinu patch na ovaj koji se placa i mozes onda igrati i taj

nek ti ovi sto igraju daju downlaod link cracha i downloada
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

Ah hvala ti barem netko,Skinuo sam ga ali neznam za taj crack

Pa bit ti je da ides po svijetu i gradis svoju kucu, grad, i od raznik materijala mozes napravit nove stvari
ubijas zivotinje i hranis se, napravi si krevet da mozes preko noci spavati, jel preko noci imas vani
cudovista koja napadaju
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
I                ***    zvonzy   ***              
I   <a href="http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=31911.msg269791#msg259791">[MAP] Bahamas otok</a>                                   
I                                                                    
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __




No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ovako..preporucam ti da igras na Mexico Craftu..onako server je dosta cool ima lijep gradic..svaka cast Vilku .. al necu mu  oprostit sta mi je rudnik zakopao xD

Nego malo sam sisao s teme..

Igra ti se radi kao sto je vec covjek prije napomenuo..znaci sve ovisi do servera..dali je to Building server (Server na kojem se rade gradovi..) zatim imas Surv. Island (Server na kojem pokusavas prezivjeti  sa svojim "kolegama" nalete zombija(Cudovista)) i onaj meni pomalo dosadan PvP(Klasicni DM u kojem se koljes sa bilocime :D)

Igra ima neogranicenu x-y duljinu i sorinu mape..visinu nema nazalost..ali zato ima dubinu..u podzemlju su sakriti dijamanti, RedStone i jos puno zanimljivih stvari uz pomoc kojih radis Alate,kuce itd..

Mozes i "Craftati" Kreirati jako zanimljive stvari..

Igra se temelji na RPG smislu..znaci da ako bi htio ispec jednog lijepog odojka trebao bih ga "zaklati"..zatim doci doma napraviti pec u kojej ces odojka ispeci..i nabiti drva ili ugljena(Ako si iskopao ugljen) u pec i ljepo ga ispec..cekati neko vrijeme da se odojak ispece..nakon sto je gotov pojedes ga i dobivas energiju..a ako ti se jede sirovi odojak dobit ces veoma malo energije..

Eto..pa ako te jos sto zanima..samo pitaj..Crafter Kruno ti je uvijek online! :D

DownLoad Link: Kliktelino!
Poslednja Izmena: Jul 29, 2011, 00:01:07 PRE PODNE od ♪♪Kruno1407 SoaD Macaskillッ.cpp

Skinuo i sve..pa ako mi mozes dati ip :D

ima netko planove za otvaranje Minecraft servera? :D
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
I                ***    zvonzy   ***              
I   <a href="http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=31911.msg269791#msg259791">[MAP] Bahamas otok</a>                                   
I                                                                    
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __

OMG. Refresh teme koja je skoro stara godinu dana. O.o