SmartEx Balkan RolePlay - 78.159.115.176:7777

Započeo [MRP]Gunjac, Mart 21, 2010, 20:08:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nastoe

Citat: âœ" Slick_Crack âœ" poslato Mart 21, 2010, 22:53:26 POSLE PODNE
Citat: [SB]Castilo Mendez poslato Mart 21, 2010, 22:44:49 POSLE PODNE
Citat: âœ" Slick_Crack âœ" poslato Mart 21, 2010, 22:07:33 POSLE PODNE
Lijepo...Vidim da tu i ima /pljacka i vremenska prognoza...Potpis  ;D
Nema pljacka zato jer je ono zbugano sta si doda npr:ja idem opljackat i tek nakon 10 minuta mi se pokaze da san opljacka,a vremenska prognoza nije fs vec san je radija u gamemode ako zelis slika cu ti.hvala


Pljacka radi kako treba...Timer je slozen da pljacka traje 30 sec...Za vremensku prognozu Ok...Samo kazem  :)
Nisi reko ko je popravio BUG s timerom ;D XD niko me ne zeli navesti :( XD

naravno extreme tisi dosta pomoga,hvala ti...
al treba li bi jos nesto napravit zadnje i to je to..


nastoe

Citat: [SB]Castilo Mendez poslato Mart 22, 2010, 00:07:14 PRE PODNE
naravno extreme tisi dosta pomoga,hvala ti...
al treba li bi jos nesto napravit zadnje i to je to..
Nema frke reko sam ti samo da dodem malo do vremena i sredit cemo ;)


e ti Castillo proslo je vec puno vremena otkako sam skripto za vas i otkako ste mi maznuli skripte, a nedavno mi frend poslo moj mod i reko da si mu ga ti dao xD znas onaj stari ubugani xD pa jbt cemu to vise mislim da smo zavrsili...
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Citat: [LG]KiCo_aka_Kristijan[LG] poslato Mart 23, 2010, 15:49:42 POSLE PODNE
e ti Castillo proslo je vec puno vremena otkako sam skripto za vas i otkako ste mi maznuli skripte, a nedavno mi frend poslo moj mod i reko da si mu ga ti dao xD znas onaj stari ubugani xD pa jbt cemu to vise mislim da smo zavrsili...
Prvo kico da san ima namjere tebi ukrast gamemode onda bi ga ukra i stavlja ga svugdi a to ko ti je reka laze,jer ja nisan takav niti se nisan na ljutija na tebe jer vec da mi je stalo do skripte vec bi ti uzea mod i stavlja sve tvoje skripte jel tako,uglavnom ja tebi nisan maznua skriptu vec si mi je sam posla ugl ima si nas panel i skripta si za nas a i nemoj govorit da san ti maznija...


vako slusaj ja sam skripto za vas i nakon sta sam vam dosta tog naskripto viste me banali na server/forumu ali ste skripte zadrzali XD Necu vise tupit po tome ali slusaj...
Vako nisi mi ti maznia, ja sam ti poslao da vidis da se uvjeris da sam dobar skripter i vjerovao sam ti, ali ne lazi da nisi slao nikome moj mod jer mi ga je jedan lik poslao i reko da si mu ga ti dao XD
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012