Faction Game Roleplay [otvorenje]

Započeo Snich, Jun 05, 2011, 21:27:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Johnny[E] poslato Jun 06, 2011, 18:17:24 POSLE PODNE
Citat: [AG] System32 poslato Jun 06, 2011, 13:38:46 POSLE PODNE
opis 7/10, samo si malo opisao skriptu gore server i orge/bande, gdje su poslovi, bizzovi, kuce to treba detaljnije!

logo 5/10, moja baba bi znala malo losiji napraviti -.-
Opis je dobar,on je ovde ukratko opisao, ako te nesto vise zanima konektuj se i pogledaj netreba on tebi ovde da crta skice razumes?

Ne trebas ti igracima sve u detalje nego vide zanimljvio udju i pogledaju jos vise :)

za logo? Ovde te niko nije pitao da ocenjujes niti se ikad ocenjivao zato iskuliraj.
si oke? O Nego je onda ovo napravljeno da se spama sa Dobro je doci cu na otvaranje i slicno, pa kazem mu da poboljsa itd.sta odma lupas bre
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Johnny

Citatlogo 5/10, moja baba bi znala malo losiji napraviti -.-
Ovo je lepo ? Snich ne svidja mi se nikako tvoj logo. a ne gore si napisao imas u citatu sta mislis mozda se neko trudio za taj logo malo iskuliraj nerviras me vec duze vreme sa tvojim spamom i bespotrebnim postovima.

Ne kazem da je ovde napravljeno da se pise " Dobro je docicu na otvaranje i slicno" nego treba da podrzimo Snicha jer je puno odustajao i treba da ga podrzimo da ne o5 ne odustane nego da se probije da uspe, da si procitao njegovu pricu sto je napisao kao sto nisi znao bi o cemu ja sad "lupam"..

Poslednja Izmena: Jun 06, 2011, 18:31:35 POSLE PODNE od Johnny[E]

ovaj se oprasta 20x i evo ga sad opet u oglasima :/

Sretno sa serverom :)


●° John °●

Opis dobar dodjem neki put na serveru srecno vam !!! nadam se da nije bugovit .. msm da ste sredili bugove ..

Imas BUG u banci odets na depozit i kucas -100000000000 i dobijes tolko kesa!
provjeri koja se varijabla poziva za kolicinu, dodaj ispred onog djela gdje se daju pare.

if(ammount < 1) return SendClientMessage(playerid,COLOR_GREY,"Vrijednost ne moze biti manja od 1$");

Poslednja Izmena: Jun 06, 2011, 21:07:48 POSLE PODNE od Rajacic_Ruff


Respect to:
Gigi_Falcone , [BU][CH:FR] Gotti , Frankiee , |ЯPF i CH-FR|...Neno...




Sretno sa serverom Snich, navraticu nekad!


Super opis, svidja mi se, navratim nekad ;)..

Ponovo aktivan server posjeti te nas odlican G-mod






Snich

Citat: [FG-RP]Es©oba® √ poslato Avgust 22, 2011, 21:21:49 POSLE PODNE
Ponovo aktivan server posjeti te nas odlican G-mod

Sta je s tobom? Ko si ti? Zasto refresh-ujes temu staru vise od dva mjeseca?

Citat: Snich_Falcone poslato Avgust 22, 2011, 21:24:12 POSLE PODNE
Citat: [FG-RP]Es©oba® √ poslato Avgust 22, 2011, 21:21:49 POSLE PODNE
Ponovo aktivan server posjeti te nas odlican G-mod

Sta je s tobom? Ko si ti? Zasto refresh-ujes temu staru vise od dva mjeseca?

Jbg nisam znao da je bas toliko stara






E pa zasto si ga uklonio bas je bio dobar server i sve daj molim te ustanovi ga opet PLIZZ ja sam bio GM Luka_Roth mi bio nick...Ako nezelis stvarno mi je zao ali reci mi razlog sasto nezelis...?



                                                                                                          Skino sam tvoj mod i sjetio te se evo procito sam ono


                                                                                      Kako se nebi tebe sjetio car si i sve ... stvarno mi je zao :(  Legendo pokusaj se vratiti u najbokem izdanju kad ti kazem napravi novi mod super si scripter i uspit ces !!! MOJ SAVIJET