[FS] Mr.Gagi Dynamic House System

Započeo Danijel96.pwn, Mart 04, 2012, 21:54:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ja se izvinjavam al stvarno mi krivo jbtt to sto je on onako odgovorio ! Radi to tj /chouse ali nece /buyhouse niti ostale komande ! Al nema veze pogrijesio sam sto sam onako napisao , sto nije naveo taj problem u opisu znao je da ce neko pitat za to :S ali radila ili ne radila ne tice me se ssamo hocu da se izvinem jer sam pogrijesio :S
Poslednja Izmena: Mart 07, 2012, 23:43:53 POSLE PODNE od Aldin Begovic

Pa zato sto je ova Filterscripta namijenjena za gamemode od 0 a ne za GF edit i zbog toga ti vjerojatno pola komandi ne radi ...
Skripta korsiti YCMD a ti vjerojatno strcmp itd...
ON : skripta je dobra ima malih bugova ali vidim da ih fixas i radis updatove i dobro je sto se netko trudi .

Citat: [TG:RP]$--L84S--$ poslato Mart 07, 2012, 23:51:30 POSLE PODNE
Pa zato sto je ova Filterscripta namijenjena za gamemode od 0 a ne za GF edit i zbog toga ti vjerojatno pola komandi ne radi ...
Skripta korsiti YCMD a ti vjerojatno strcmp itd...
ON : skripta je dobra ima malih bugova ali vidim da ih fixas i radis updatove i dobro je sto se netko trudi .

Prebacit cu komadne pa cu da vidim dali radi ! Prva verzija je radila normalno a sad ova koci malo al nmwz !

Super  ;)
Balkan Underground Ex. Head Administrator
Balkan Underground Ex. Elite Moderator


© Stefan_Misurovic, 2010. - 2014.


Kome se nesvidja nemora komentarisati

Gagija mi nedirajte
Poslednja Izmena: Mart 08, 2012, 13:06:39 POSLE PODNE od [E:RP] Danijel96.pwn
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Citat: Nxidza poslato Mart 08, 2012, 13:14:57 POSLE PODNE
Citat: Aldin Begovic poslato Mart 07, 2012, 22:15:41 POSLE PODNE
Citat: [BUL]Mr.Gagi poslato Mart 07, 2012, 19:34:25 POSLE PODNE
Citat: Aldin Begovic poslato Mart 07, 2012, 16:38:10 POSLE PODNE
Nece /buyhose da si caba !
Vi ste fenomeni :D
Ja testirao nije bilo greske. Englesku verziju 1.1 je skinulo 95 ljudi sa samp foruma i niko se od njih nije zalio na to,a ovu domacu verziju 1.1 45 ljudi, a prvu verziju oko 300 mislim. Vama dam prevedeno nadjete i ono sto nema. A sigurno koristite strcmp jer ste zaostali. Izbacicu vam strcmp i dini verziju za vikend pa vam eto i to i onda vam nece biti problema.
Pa sta ako smo fenomeni pisam ti se na FS !
Pisaj se tvojoj majci tako kretenu napaceni....

Koristite strcmp i onda se cudite zasto ne radi?


Btw,Gagi svaka cast care...


Maki187 - Potpis !

Decko glumis majmuna ;)
Kao prvo ne vredjaj coeka :S Gore se fino izvinuo i rekao da je pogresio a ti mu za majku govoris :S,trebalo bi te banovati odavde, ja koristim CMD i opet mi ne radi :S
OTISAO SAM SA FORUMA!!!

zb  -samp .com

Citat: milan_95 poslato Mart 08, 2012, 15:54:45 POSLE PODNE
Citat: Nxidza poslato Mart 08, 2012, 13:14:57 POSLE PODNE
Citat: Aldin Begovic poslato Mart 07, 2012, 22:15:41 POSLE PODNE
Citat: [BUL]Mr.Gagi poslato Mart 07, 2012, 19:34:25 POSLE PODNE
Citat: Aldin Begovic poslato Mart 07, 2012, 16:38:10 POSLE PODNE
Nece /buyhose da si caba !
Vi ste fenomeni :D
Ja testirao nije bilo greske. Englesku verziju 1.1 je skinulo 95 ljudi sa samp foruma i niko se od njih nije zalio na to,a ovu domacu verziju 1.1 45 ljudi, a prvu verziju oko 300 mislim. Vama dam prevedeno nadjete i ono sto nema. A sigurno koristite strcmp jer ste zaostali. Izbacicu vam strcmp i dini verziju za vikend pa vam eto i to i onda vam nece biti problema.
Pa sta ako smo fenomeni pisam ti se na FS !
Pisaj se tvojoj majci tako kretenu napaceni....

Koristite strcmp i onda se cudite zasto ne radi?


Btw,Gagi svaka cast care...


Maki187 - Potpis !

Decko glumis [cenzura]a ;)
Kao prvo ne vredjaj coeka :S Gore se fino izvinuo i rekao da je pogresio a ti mu za majku govoris :S,trebalo bi te banovati odavde, ja koristim CMD i opet mi ne radi :S

CMD? Moras da koristis YCMD,evo sve imas ovde objasnjeno http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=169029&highlight=y_command

Milane, od izvinjenja covek nema nista  ::)


Ja koristim zcmd, i FS lepo radi, tako da je problem u vama, Gagi nepravi takve greske...
Ja samtram Gagija jednim od najboljih balkanskih skriptera, tako da manje gluposti ovde prosipajte ;)

Citat: Nxidza poslato Mart 08, 2012, 13:14:57 POSLE PODNE
Citat: Aldin Begovic poslato Mart 07, 2012, 22:15:41 POSLE PODNE
Citat: [BUL]Mr.Gagi poslato Mart 07, 2012, 19:34:25 POSLE PODNE
Citat: Aldin Begovic poslato Mart 07, 2012, 16:38:10 POSLE PODNE
Nece /buyhose da si caba !
Vi ste fenomeni :D
Ja testirao nije bilo greske. Englesku verziju 1.1 je skinulo 95 ljudi sa samp foruma i niko se od njih nije zalio na to,a ovu domacu verziju 1.1 45 ljudi, a prvu verziju oko 300 mislim. Vama dam prevedeno nadjete i ono sto nema. A sigurno koristite strcmp jer ste zaostali. Izbacicu vam strcmp i dini verziju za vikend pa vam eto i to i onda vam nece biti problema.
Pa sta ako smo fenomeni pisam ti se na FS !
Pisaj se tvojoj majci tako kretenu napaceni....

Koristite strcmp i onda se cudite zasto ne radi?


Btw,Gagi svaka cast care...


Maki187 - Potpis !

//
Poslednja Izmena: Mart 08, 2012, 17:03:01 POSLE PODNE od Aldin Begovic

Citat: [LF]..Pнιâ,,"â,,"ιρѕ.. poslato Mart 08, 2012, 16:59:24 POSLE PODNE
Dokazujes da si dete od 5 godina svaka cast pohvala za tebe sad odleprsaj sa ove teme da se nelocka -.-
Ako treba neko odleprsati ne sa ove teme, nego sa foruma celog onda je to ovaj nxidza, jer je coeku rekao za majku.....a ovaj se prethodno izvinuo svima :S
OTISAO SAM SA FORUMA!!!

zb  -samp .com

Citat: [LF]..Pнιâ,,"â,,"ιρѕ.. poslato Mart 08, 2012, 16:59:24 POSLE PODNE
Dokazujes da si dete od 5 godina svaka cast pohvala za tebe sad odleprsaj sa ove teme da se nelocka -.-
ma jebi se i ti sta mi ima zakacat za majku koje picke materine covjku sam se izvinuo sta sere nek odem svejedno mi i bolje sto cu otic necu vise gledat pojedine...

Mr.Gagi

Slucajno mi se omaklo pa sam obrisao sa mediafire podate. Ovaj HS cu ja koristiti na BUL i videcete tamo pa recite da ne radi. Testirao sam danas i ako sam ja uspeo da pokrenem i da kupim kucu onda radi :P

EDIT:
Moze lock
Poslednja Izmena: Mart 08, 2012, 20:36:33 POSLE PODNE od [BUL]Mr.Gagi

Citat: [E:RP] Danijel96.pwn poslato Mart 04, 2012, 21:54:31 POSLE PODNE
//evo ti Aldine Begovicu izbrisano, a i Gagi je hteo kada si to rekao  :-[
Ja nisam zahtjevao da se izbrise neznam zasto se moje ime tu spominje!!

BRavo gagi
btw.Nek si skinuo kad su nezahvlana govna !

Citat: Impulse© poslato Mart 09, 2012, 11:11:39 PRE PODNE
BRavo gagi
btw.Nek si skinuo kad su nezahvlana govna !

A koga podrazumevas pod tim "govna"?
OTISAO SAM SA FORUMA!!!

zb  -samp .com