Savjet

Započeo Petar Pan, Jul 05, 2011, 15:21:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pricate nesto za ovog "Petar Pan" a vi ste jos gori,sta vas boli racku kakav ce biti njegov server i kakav je on kao vlasnik,omg nmg da vas razumem pitao je da mu neko da ime a ne da mu pricate kakav ce biti kao vlasnik ! -.-

ma de poslusaj ovog digimontre to je garant drugi acc od ovog petra pana na kojem se izivljava... ajde faco uslikaj osobnu (ups nemos imat osobnu ako nemas 15 godina) da vidimo kolko imas godina i mozemo se kladit da imas 10 i pice nisi vidio pa pricas takve gluposti...


Ne kažem ja ali de pogledajte ovu 2 ili 3 Å¡ta psuju,vrijeÄ'aju a pogledajte Å¡ta piÅ¡e u pravilima!!!!

Neću više prelazit u offtopic!!

ova cijela tema je offtopic.. bot mi krene staru spominjat i tako... jebote sto mi taki likovi nisu komsije nebi izasli iz kuce...


Opet psujete ? qq :@
LOCK !!!

cristiane

Citat: Petar Pan poslato Jul 05, 2011, 15:25:11 POSLE PODNE
ajde mrs tamo
Citat: Petar Pan poslato Jul 05, 2011, 15:31:41 POSLE PODNE
DOSTA SPAMANJAAAAAAAAAAAAAAAAA
Ban na 10 dana.

Citat: Digimontre poslato Jul 05, 2011, 15:26:14 POSLE PODNE
TAKO PETAR PAN XAXAXAX.
Najacvi si lik.
Corex sta ti glumis ma ti si botovski vlasnik keva ti bundeva
Citat: Digimontre poslato Jul 05, 2011, 15:31:24 POSLE PODNE
E reci kevi je zaboravila gadjice kod mene kuci karao sam je sinoc pa zaboravila tangice ajde je reci da doce veceras u 12 H malo da popricamo pa da je vratim gadjice.
A da ponesi i krastavce je nabijem u rupicu  :P :P
Citat: Digimontre poslato Jul 05, 2011, 15:41:38 POSLE PODNE
Staje bre karo sam ti kevu e vido nas tvoje cale jbt. Icedio sam limun po picki tvoje keve. pa je karo u pickis 100 x.
A jebote kako sam je ajvar proso po pickici pa tucanje jaoooooo.
Pa nabio vibrator u njenu pickis jebote znas kako je aaaaa.
pa posle u bulju pa krastavce nabijali.
Prva niti posljednja budala,odjebi sa ovog foruma u troskocima.

Citat: Corex poslato Jul 05, 2011, 15:27:55 POSLE PODNE
idi ti u tri pizde materine...
Citat: Corex poslato Jul 05, 2011, 15:27:55 POSLE PODNE
keva ti se jebe za krastavce [cenzura]e bolesni... i ti si botina ko i on jebo ti on mamu
Citat: Corex poslato Jul 05, 2011, 15:38:54 POSLE PODNE
retardirani botovi... necu nist pisat jer mi  se neda svadjat sa kretenom cija se mama kara za teglicu ajvara i cij tata pusta korjenje naopacke u popovoj basci
Tebi ide ban na 15 dana,jer ti nisi započeo prvi sa psovkama i svaÄ'om.

[quote author=[OG]SteXi.ılllı. link=topic=27847.msg207090#msg207090 date=1309873857]
Opet psujete ? qq :@
LOCK !!!

[/quote]
ZA TEBE PRVA I POSLJEDNJA OPOMENA JER OVU TEMU NISI PRIJAVIO NA PM NIKOME IZ ADMINISTRACIJE!