[MAP] Los Santos Police Department - Cop art

Započeo Gotti747, Maj 19, 2011, 12:30:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


Ova zgrada je sa bivseg United RolePlay servera ako se ne varam a to vam moze potvrdit yamaha koji je suvlasnik tada bio.
Dobro si to namapao sam si trebao stavit ideju od njih i sl.
10/10

Nije viÅ¡e yamaha već "Koksildo"  ;) a PD je od United RolePlay taj server je bio u vlasniÅ¡tvu Koksilda ali zbog neki problema viÅ¡e nije aktivan. Pa stvarno nerazumijem neke ljude, pa ako nemožes da se pokažes sa svojim znanjem nemoj niti da kopiraÅ¡ tuÄ'i rad i trud.

...Neno...

Citat: Chicharito014 poslato Maj 19, 2011, 15:24:18 POSLE PODNE
Nije viÅ¡e yamaha već "Koksildo"  ;) a PD je od United RolePlay taj server je bio u vlasniÅ¡tvu Koksilda ali zbog neki problema viÅ¡e nije aktivan. Pa stvarno nerazumijem neke ljude, pa ako nemožes da se pokažes sa svojim znanjem nemoj niti da kopiraÅ¡ tuÄ'i rad i trud.
A sta je on ovde kopirao osim ZGRADE PD-a ?

@Mapa - 10/10


Citat: [CH:PTG] Razer[S15] poslato Maj 19, 2011, 14:25:12 POSLE PODNE
Nesto novo :) Od sad ce svi da stavlaju neku novu zgradu preko PD-a kao i ti :D

Ovo nije nista novo kopiro je zgradu sa Uniteda

Citat: Chicharito014 poslato Maj 19, 2011, 15:24:18 POSLE PODNE
Nije viÅ¡e yamaha već "Koksildo"  ;) a PD je od United RolePlay taj server je bio u vlasniÅ¡tvu Koksilda ali zbog neki problema viÅ¡e nije aktivan. Pa stvarno nerazumijem neke ljude, pa ako nemožes da se pokažes sa svojim znanjem nemoj niti da kopiraÅ¡ tuÄ'i rad i trud.

Kao prvo, ovu ideju nisam nigde video a kamoli na United serveru, drugo, o mojem znanju u MTA nemas pravo da govoris, jer ovo sto sam ja napravio do sada ti neces nikada.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 19, 2011, 17:18:29 POSLE PODNE
Citat: Chicharito014 poslato Maj 19, 2011, 15:24:18 POSLE PODNE
Nije viÅ¡e yamaha već "Koksildo"  ;) a PD je od United RolePlay taj server je bio u vlasniÅ¡tvu Koksilda ali zbog neki problema viÅ¡e nije aktivan. Pa stvarno nerazumijem neke ljude, pa ako nemožes da se pokažes sa svojim znanjem nemoj niti da kopiraÅ¡ tuÄ'i rad i trud.

Kao prvo, ovu ideju nisam nigde video a kamoli na United serveru, drugo, o mojem znanju u MTA nemas pravo da govoris, jer ovo sto sam ja napravio do sada ti neces nikada.

HA HA HA da li si mislio da napiÅ¡eÅ¡: "o mom znanju". Postavio si ovdje da se diskutuje o tvom radu, ja sam napisao činjenicu. A kada doÄ'e Koksildo on će da vidi da li je kopirano ili ne.

...Neno...

Bez svadje,nastavite li,ide LOCK i prijava SMODOVIMA!


Citat: Chicharito014 poslato Maj 19, 2011, 17:47:14 POSLE PODNE
Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 19, 2011, 17:18:29 POSLE PODNE
Citat: Chicharito014 poslato Maj 19, 2011, 15:24:18 POSLE PODNE
Nije viÅ¡e yamaha već "Koksildo"  ;) a PD je od United RolePlay taj server je bio u vlasniÅ¡tvu Koksilda ali zbog neki problema viÅ¡e nije aktivan. Pa stvarno nerazumijem neke ljude, pa ako nemožes da se pokažes sa svojim znanjem nemoj niti da kopiraÅ¡ tuÄ'i rad i trud.

Kao prvo, ovu ideju nisam nigde video a kamoli na United serveru, drugo, o mojem znanju u MTA nemas pravo da govoris, jer ovo sto sam ja napravio do sada ti neces nikada.

HA HA HA da li si mislio da napiÅ¡eÅ¡: "o mom znanju". Postavio si ovdje da se diskutuje o tvom radu, ja sam napisao činjenicu. A kada doÄ'e Koksildo on će da vidi da li je kopirano ili ne.

10 posta a dosao si ovde samo da bi sr*o po mojim radovima? To sto su oni stavili zgradu preko zgrade ne sme niko drugi i oni su to prvi uradili ? Da pogledas malo samp forums? I jos jednom da napomenem: ono sto sam ja napravio ti neces nikada, zato GTFO.
Poslednja Izmena: Maj 19, 2011, 18:04:32 POSLE PODNE od [CH:FR] Gotti
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Chicharito014 poslato Maj 19, 2011, 14:45:50 POSLE PODNE
0/10
Edit: Uzimaš neke stvari od propali servera


Pa sta ako uzima? ja sam vidio ovo na dosta servera pa sta? Jeli ovo bolje nego da je burg mapo? Jebo te vise burg... sve je bolje nego on... :@ I ovde se vidi da se dosta potrudio i zato zelim mu svu srecu... :)
//

cristiane

Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 19, 2011, 18:04:17 POSLE PODNE
To sto su oni stavili zgradu preko zgrade ne sme niko drugi i oni su to prvi uradili
Naravno da ne smije,ako je unikatno kao što i jest.Jasno ti u ovoj temi na dnu posta piše:


Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 19, 2011, 18:04:17 POSLE PODNE
Da pogledas malo samp forums?
Ne znam Å¡ta si ti gledao al ovu ideju na samp forumu sigurno nisi vidjeo.

Pogledaj malo kako si ti uklopio mapu i celu okolinu, a kako sam ja uradio skroz na drugaciji nacin.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

cristiane

Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 20, 2011, 12:29:56 POSLE PODNE
Pogledaj malo kako si ti uklopio mapu i celu okolinu, a kako sam ja uradio skroz na drugaciji nacin.
Nisam ja uklapao,mapu je izradio Irnes.Okolinu nismo ni slikali,jest tvoja uraÄ'ena na drugačiji način al ovdje je priča o zgradi.No neću da ulazim u ovakve rasrpave,ionako ćemo objaviti sve mape od nove verzije.