Novi textdrawovi za CH stunt mod

Započeo Richard Bentley, April 20, 2011, 13:52:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav.

Posto su mnogi kritikovali stare textdrawove, Gotti je odlucio da napravi 2 nova.

Gore desno umesto Developed by Gotti (MosQ) pise CH:FR, server poruke izmenjene, nova boja i font.

Textdrawove je pravio Gotti, rucno, bez ikakve skripte.


Ovako su izgledali stari :




A ovako novi:




Poslednja Izmena: April 20, 2011, 13:54:52 POSLE PODNE od [BU] Black_Zero

...Neno...


Naravno da su bolji, nego on nece da slusa  ;D

Johnny

Lepo lepo, bio sam na serveru odlican je !



Hvala puno svima, u skolu sam posao 30 sekundi pre zvona zbog ovoga :D Hvala zero sto si objavio ovo <3
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri



[EDIT] NOVO!

Sada na svakih 5 sekundi preko tajmera zvezdica menja boju, jednom je bela a drugi put svetlo plava, uzivajte:





Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri



Hvala! Nadamo se da ce se trud uskoro isplatiti.  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri