I bio jednom mapper.

Započeo [Banana$]ReadMe.txt, April 14, 2011, 19:58:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bravo za tebe,

ti si kao maper sto "mapujes" interiore ?  :D ne mapujes ih vec ih EDITUJES

Mapovanje ti je kad od 0 uzmes da napravis neku trku, ostrvo, stunt mapu, novi grad itd.. ;)
Poslednja Izmena: April 14, 2011, 20:29:20 POSLE PODNE od [BU]Gotti[S15]
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

To za 'wanna be mapere' je istina, ali ti prije svega trebaš da naučiš gdje treba zarez da se stavi, kao i razlikovanje č od ć.

Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Ako mislite da ste pro nećete koristit MTA map editor nego ovo - http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=139409




Citat: BestOne.exe poslato April 14, 2011, 20:28:03 POSLE PODNE
Pa
Zasto ne puno objekata ako je RP? Iskreno, lijepse je ako ima vise objekata i ako nije ''default LS''

Oprosti, baš zato jer je RP, GTA se potrudio napraviti čim više realniji grad Los Angeles-u. Netreba dodavati još.
Ako misliš tako, onda sam napravio igru kao GTA SA; evo počni s modeliranjem objekata, ja ti prodam svoju ORG Licensu Autodesk 3DS max-a. Pa ti modeliraj.
Mislim da će ti trebati 10 godina...
Ja sam se samo  učio modelirati 4 godine.
hakler xD

Moje misljenje:
Dosao si na forum, poceo se svadjat i rec da ne valjaju mapperi
A sto sa stunt, freeroam, dm? Pa to nije RP, sad ces rec da je SA:MP samo RP?
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



poznaticovik

Barem ja ti ne vjerujem na riječi da si "pro" mapper. Nemaš niti jedan rad na forumu a to što izmišljaš "pre dragocjeno" mislim da ti je to samo obična glu.post da se izvučeš i da ne uploadaš mappe ovdje. Znaš i sam uzrečicu

Oni koji sebe hvale su zapravo najlošiji :)

Snich

Citat: Rum-burek poslato April 14, 2011, 20:31:22 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato April 14, 2011, 20:28:03 POSLE PODNE
Pa
Zasto ne puno objekata ako je RP? Iskreno, lijepse je ako ima vise objekata i ako nije ''default LS''

Slazem se...

Oprosti, baš zato jer je RP, GTA se potrudio napraviti čim više realniji grad Los Angeles-u. Netreba dodavati još.
Ako misliš tako, onda sam napravio igru kao GTA SA; evo počni s modeliranjem objekata, ja ti prodam svoju ORG Licensu Autodesk 3DS max-a. Pa ti modeliraj.
Mislim da će ti trebati 10 godina...
Ja sam se samo  učio modelirati 4 godine.

Izvini, postujem sve, a koje si godiste, zasigurno si stariji od mene, jer sam "ja mislim najstariji na BS" ??


Morao sam se umjesat.
Da ti ista znas,nebi pricao o LB da je nabacan mapama.
Nazalost,LB ni nema puno mappa.Jedino sto LB ima mapano su 4 stolice na burgu,novi int od pd i sve kuce u LS koje se imaju za kupit.Sta nije realno da skoro svaka kuca u rl ima bastu,cvijece,fontanu ili nesto?
Pises tu bezveze gluposti neke.


Po ovome si ti jedini pravi mapper?
e moj dijete!  :D

Citat: iAmGod poslato April 14, 2011, 20:37:27 POSLE PODNE
Morao sam se umjesat.
Da ti ista znas,nebi pricao o LB da je nabacan mapama.
Nazalost,LB ni nema puno mappa.Jedino sto LB ima mapano su 4 stolice na burgu,novi int od pd i sve kuce u LS koje se imaju za kupit.Sta nije realno da skoro svaka kuca u rl ima bastu,cvijece,fontanu ili nesto?
Pises tu bezveze [cenzura]osti neke.



Ja mislim da je mislio na one kante za smece sto ostanu kad mapas nesto...

Citat: iAmGod poslato April 14, 2011, 20:37:27 POSLE PODNE
Morao sam se umjesat.
Da ti ista znas,nebi pricao o LB da je nabacan mapama.
Nazalost,LB ni nema puno mappa.Jedino sto LB ima mapano su 4 stolice na burgu,novi int od pd i sve kuce u LS koje se imaju za kupit.Sta nije realno da skoro svaka kuca u rl ima bastu,cvijece,fontanu ili nesto?
Pises tu bezveze [cenzura]osti neke.



Dečko, morao sam se uješat, to što je Leo izmappao detaljno kuće u LS, to je jako pohvalno.
Ali to što su jednom krave bile na serveru, to neču nikad zaboravit :D.
Ja sam si mislio, da je Theo, zaražen kravljim ludilom

I AKO SVI MISLITE, DA SAM NOVI, ZAPRAVO NISAM, I MISLITE DA NEMAM NI JEDAN RAD NA BS. NISAM LUD DA GA DAM GORE, PA TO SAM JA RADIO I MUCIO SE TIME!
I AKO SVI MISLITE, DA ĆU STAVLJAT VIDEE MAPA SVOG SERVERA KOJEG OTVARAM, VARATE SE, JER NEČU DA KOPIRATE MOJE IDEJE I MOJ DRAGOCJEN RAD.
hakler xD

cristiane

Onda nemoj ovdje se blamirati sa tim slijepim pričama,znaš pun je Balkan takvih kao što si ti al ipak si ti poseban slučaj.
I evo ti jedan koristan savjet za tvoje bolje sutra,trebat će ti-nauči se pisati da nakon nekoliko godina ne bih govorio "I bio jednom glu*p"