[Pomoc]Za tdm mod

Započeo Zlatan_Ibrahimovic, Mart 24, 2011, 20:13:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic


Skripta koju koristim:TDM

Detaljan opis problema:Pitam se da li bi vi mogli meni pomoci oko moda.Ja koristim jedan tdm mod i sve to danas se mucio prevodio i to i kasnije naidjem na neku glu post...Kad odem u scriptfiles ima ono ini tekstni dokument.I pise samo lozinka.Pa nisam mogao nikako sastaviti u taj mod adminsystem jer ima svaceg.Pa sam uzeo filterscriptu.Kad upalim server sa filterscriptom kao prvo moram se ulogovati u rcon pa onda mogu tek davati admin lvl i tako.I ja sebi stavim na lvl 2 admin jer je to najvisi.Relogujem se imam admin ali kad ja ugasim server pa upalim i onda nisam admin.Ali ne znam rijesiti kako da stavim u ini fajl da pise adminlvl i tako.Jer ne znam sam sastaviti.Molim vas pomozite

Dio skripte:/

Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):/
Poslednja Izmena: Mart 24, 2011, 20:19:29 POSLE PODNE od Luis Mendoza

Ovo Dio skripte tu nestoji da gledamo u njega... Daj kako si definiro admine, reci koji TDM edit imas i koju FS koristis....


Najbolje ti je koristi ladmin 4 v 2 admin sistem. Imas i register i login sve ti je odlicno za daljni info PM ;)
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D

Zlatan_Ibrahimovic

da ali ja u mod vec imam dobar register pa tako da ne valja stavljati taj ladmin