[D]iversion Rol3Play [0.3c] Subota 19.2.2011!

Započeo Edimax RolePlay, Februar 17, 2011, 16:28:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

opis mise sviÄ'a,dolazim na server,ako mi se svidi dovest cu 5-6 igraca,a za admina cu se prijavit (iam dosta iskustva) RP skillovi su mi na MAXIMUM-u!!! Cak sam bio na LS-RP Serveru nekoliko mjeseci.Tako da odmene neocekujte MG nit Pg a bogme nit ono ostala sad da ne nabrajam  ;D

http://diversion-samp.serbianforum.info/
Privremeni Forum,regajte se,ptijavite,zabavljajte,Veceras Otvaranje,Cekamo vas  ;)

Pozdrav svima,..

I ja nesto da kazem, sto se tice servera ceo LS grad je izmapiran, ima mnogo mnogo dobrih mesta, imamo i Luna Park  :), i naravno necemo tu da stanemo bice jos mnogo dobrih destinacija van LS i u LS  ;)


Kao sto znate otvaranje je danas u 19h, ocekujemo vas, Podigli smo binu, tamo ce mo proglasavati lidere i admine... Nakon toga ceka nas Bus i idemo u obilazak grada !!....(Nadalje necu da vam pricam sta ce mo raditi, dodjite i zabavite se!!)  :)



Veliki Pozdrav!!



covjece,ja iam 13 god i admin sam na ovom serveru pa Å¡to mu se dogodilo  8)


opis dobar sretno



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

cristiane

Citat: OiSkora poslato Februar 20, 2011, 21:35:44 POSLE PODNE
covjece,ja iam 13 god i admin sam na ovom serveru pa Å¡to mu se dogodilo  8)
Malac imas temperaturu.

Uradio sam UpDate servera sada je v2.0 Nema bagova za sad, i nebi trebalo da ih bude  ;D


zz

Dobar opsi sretno vam sa serverom

Off Topic

@autor teme prijedor gaming? jesi ti iz prijedora?


mozda i ja...


aj mozemo nastaviti na pm da ovde ne dodje do spama

Hmm opis nije los. Sretno
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D

I dalje se dele admini, lideri..., ako zelite da vodite server sa nama slobodno se javite lvl 6 dajem  :o ;)