|SpeedTouch Vitange 92|

Započeo Marek, Januar 16, 2011, 21:59:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ajde sad se svadjajte ko je admin. -.- Najpametnije bi bilo da Fox ili gonss obrisu temu pa nek otvori vlasnik/suvlasnik kad dodje mod,a ne ovako da se bombarduju postovima.  ::)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ti slazes moj kurac niti neigras na ST a u PM sam ti reko jebat cu ti mater i sve tenknove ti nabiti u usta ,i goni se od tud u tri picke materine jel niti neznas raditi txt sta je najbitnije i nemjesaj se u ST jel ti janso jel nebudes dobro prosao

poznaticovik

Sumnjam da si ti Kedzo zato sto Kedzo nije na xfireu , Kedzo vise neigra SAMP a rekao je da se na ST nece vracat iako bude igro SAMP tako da lazno predstavljanje + neprimjerene privatne poruke stvarno -.- Obrisite temu molim vas jel ovaj covjek nije ni clan ST zajednice , nije ni u marketing timu koji ima pravo pisat Opise !

Ajde banajte ovog lika vise niti nezna sta je ST niti nikad cuo za njega da zna nesta o ST reklamirao bi,i davao opise a ne tu samo ismijavao ST zajednicu

sretno sa serverom  :) a vas dvojica smirite se malo   :D

...Neno...

nebih volio da ovaj server propadne,budu pola godine u sluzbenoj listi,i onda ispadnu iz sluzbene liste...  :(
Sretno,nadam se da ce se vratiti onaj ST kad je bio global kad ste imali po 30-40 igraca na dan  ;)

makelele


Server je do jaja bio sam sad malo gore igrao extra je.... sretno vama.

Marek, nisi ni u marketing timu, a i pises puno lazi u opisu...120/180 igraca?? rendy ti je dao 100 kn za ovo ?? Ajde nemoj pricat gluposti, opis se brise i neka Marketing team napravi novi opis kada dode novi GameMode.

Lock !