[0.3c]Balkan Team Evolution

Započeo ~Niksa~, Januar 20, 2011, 15:03:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Nemojte mi govorit da ima tema,jer znam da ima ali link neradi,pa bih ja to stavio.

Ova skripta se malo razlikuje od drugih.


Ima 13 organizacija:
LS-PD
FBI
SWAT
Bolnica
Yakuza
La Cosa Nostra
Gradonacelnik
Hitman
CNN
TEC
Taxi
Balkan Bikeri
Crips



Ovaj GameMod se ralikuje od drugih zato sto ima "aktovku",koju kada admin kada aktivira,igraci je ganjaju po citavom serveru,znaci pomocu komande /Cbh pokaze se slika,ali ne i to mjesto na mapi  ;)
I onda svake 1 sekunde,joj spada cijena za 8$,a pocetna cijena je najmanje 6000$
Kada je neko od igraca uzme,"aktovku" onda mu se pokaze checkpoint na radaru,i tu je igrac mora odnijet,ali ovi drugi igraci ga mogu sprijeciti tako sto ga ubiju i onda "aktovka" bude na mjestu gdje je on ubijen.


Server takoda ima preko oko 500+ kuca na prodaju.
Ima nekoliko biznisa koje mozete kupiti.


Bande/Mafije/Organizacije su okradene i kapije se mogu otvarati pomocu komande /otvorikapiju ili /gateopen,vrata u PD/FBI/SWAT se otvaraju sa /opendoor ili /od

Ovaj server ima 8 evenata.Ovde ne saljete ID na /pitaj ili /report.Vec ukucate /join i izaberete event,i onda se portate do odabranog eventa


Pa ko hoce,nek skine mod,i onda nek nesto ubaci/izbaci.


                                                                   

                                                                                      DOWNLOAD LINK:  http://www.mediafire.com/?axxkp85gr6u18ur

black_dota


ovdje je samo GM nema scriptfiles,filterscripts i ostalo...Kako onda 500 kuca i bizevi?! ae uploadaj sve...
EDIT:
Ispricavam se nisam vidio da si vec u drugoj temi uploadao...
Poslednja Izmena: Januar 20, 2011, 16:40:31 POSLE PODNE od CikA
Citat: Correlli poslato Maj 03, 2011, 17:45:02 POSLE PODNE
Citat: Petar_Black poslato Maj 03, 2011, 17:19:10 POSLE PODNE
Ohh..Nisam se nadao da ce ovakve odlicne ocene biti..:D..Na prvoj stranici sve 0/10 a na drugoj 100000/10 :D...Hvala puno..:DD :-*

U moju si temu došao, a ne u svoju...
Hahahah koji isus izgubio se malo :D

Snich

Problem je  sto nema sve, ova skripta je pripadala meni ;) Skripta je Old BU mod, malo sam je Edit, promjenio mjesto spawna nekih organizacija, doodao svoje kapije, svoje baze, i ubacio Balkan Bikere...
Decko kad postavljas skriptu, postavis full sa Includsima   :-*

Moderatori mozete ovo brisati.. Nema dopustenje da ovo objavi!!
/