Prva perma na Kings Life RP serveru

Započeo Su41, Avgust 21, 2020, 15:52:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: N.D poslato Avgust 21, 2020, 21:30:35 POSLE PODNE
Samo da dodam , VinnyPu jesi skontao ma videu koja RP simulacija , da ubijes nekog treba ti 10metaka  :D
To onaj fazon, cistio sam caletov pistolj i opalio, pa kako imas 5 rana, pa ja sam uporan decko  :D

Citat: Su41 poslato Avgust 21, 2020, 19:52:49 POSLE PODNE
Jesam i šta? prvi sam krenuo FiveM server raditi 2019 godine kad vas nije pola znalo šta je FiveM.
Ti kao moderator ovdje trebaš biti uzor a ne ovdje da se po komentarima prepireš i gledaš kako bi nešto pronašao da se ubaciš i ti.


FiveM je platforma, ne server, a u ovo što se raspravljate neću da ulazim, toliko od mene.

Citat: Švabо poslato Avgust 21, 2020, 20:04:10 POSLE PODNE
ne trebam ja da budem uzor nikome niti smatram da ikome uzor treba da bude sa interneta ne prepirem se ja već ste smorili i vi i oni bosančerosi sa vz FIVEM ONO FIVEM OVO koga boli kurac što kopirate fivem sam taj koncept je GLUP ali mnogo GLUP još kad počnete ja sam prvi krenuo fivem da kopiram ne ja sam ja sam prvi voice čet ubacio NISI TI JA SAM bla bla nja nja lik N.D ti je rekao sve lepo a ti njemu "muzičaru" msm bravo
previse si se izgubio, ne trebas se ponasati prema clanovima ovde tako, moderator si

Citat: ɴᴇᴏ.ᴘᴡɴ poslato Avgust 21, 2020, 22:36:40 POSLE PODNE
previse si se izgubio, ne trebas se ponasati prema clanovima ovde tako, moderator si
ne znam šta ti sada hoćeš jel hoćeš da vam persiram ne kapiram mogu da se ponašam kako god hoću naravno mogu da dođem i do tačke gde se dobija ban ali naravno da se neću ponašati tako da zaslužim ban

N.D

*

Citat: ɴᴇᴏ.ᴘᴡɴ poslato Avgust 21, 2020, 22:36:40 POSLE PODNE
previse si se izgubio, ne trebas se ponasati prema clanovima ovde tako, moderator si

Moderator resava po pravilniku stvari , ne znaci da ne sme da ima misljenje il da ga menja zbog toga sto je moderator... Jos jedan odgovor koji nema smisla...

Citat: N.D poslato Avgust 21, 2020, 22:50:32 POSLE PODNE
Moderator resava po pravilniku stvari , ne znaci da ne sme da ima misljenje il da ga menja zbog toga sto je moderator... Jos jedan odgovor koji nema smisla...
Opa muzičar sad si i advokatura.Well done.
Citat: N.D poslato Avgust 21, 2020, 22:50:32 POSLE PODNE
Moderator resava po pravilniku stvari , ne znaci da ne sme da ima misljenje il da ga menja zbog toga sto je moderator... Jos jedan odgovor koji nema smisla...
I to ce se rijesiti cim administratori pogledaju poruke ne brini.

Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz

N.D

*

Citat: Su41 poslato Avgust 21, 2020, 23:03:10 POSLE PODNE
Opa muzičar sad si i advokatura.Well done.I to ce se rijesiti cim administratori pogledaju poruke ne brini.

Da , dovoljno sam edukovan i pravno , znam da zastupam pravilne stavove ljudi...

Ako je neko moderator , on ne sme biti ono sto on jeste ? Zbog cega ? Ne pricaj gluposti vise , de molim te  :D 8)

Citat: N.D poslato Avgust 21, 2020, 23:13:48 POSLE PODNE
Da , dovoljno sam edukovan i pravno , znam da zastupam pravilne stavove ljudi...

Ako je neko moderator , on ne sme biti ono sto on jeste ? Zbog cega ? Ne pricaj gluposti vise , de molim te  :D 8)
E teško onome što ga ti budeš zastupao.Zna se za šta je moderator da lock topic,provjeri postove i komentare i ostalo što mu spada u opisu posla a ne da tu lupeta gluposti

Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz

N.D

*

Citat: Su41 poslato Avgust 21, 2020, 23:22:58 POSLE PODNE
E teško onome što ga ti budeš zastupao.Zna se za šta je moderator da lock topic,provjeri postove i komentare i ostalo što mu spada u opisu posla a ne da tu lupeta gluposti

Oh , istina su gluposti ?  :D :D :D :D

Citat: Su41 poslato Avgust 21, 2020, 23:22:58 POSLE PODNE
E teško onome što ga ti budeš zastupao.Zna se za šta je moderator da lock topic,provjeri postove i komentare i ostalo što mu spada u opisu posla a ne da tu lupeta gluposti
Druže jesi dobar šta ja ne smem da komentarišem da iznesem svoj stav je li ?
Ako ti mešaš realan život sa igrom nemoj nas da teraš da mešamo ta 2 pojma i otkad je moj posao da budem moderator ne kapiram šta hoćeš reći ja posao imam radim preko omladinske i jebe mi se moderator sam dobrovoljno nije to nikakav posao ako tebi je onda nemam pojma onda si stvarno imbecil i šta me čeka kad viša komanda vidi ovaj kancer od posta da možda neće videti nacionalizam pošto si me etiketirao malo pre iz nekog razloga

Ovako bi se moglo i u prdekani, ubijas dosadu citanjem gluposti

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi

Da Bump-amo temu malo , PG na snazi  :D 8)


NAJTAN IN HOUSE ! - PROFI TROLLER , PROFI MIRODJIJA !
JEDAN JEDINI PRODRAMER !
PRODRAMER JE PROFI LICE KOJE PRAVI DRAME KAKO BI SE ZABAVILO JER MU JE DOSADNO NAMERNO PRAVI GRESKE I JEBE MU SE STA DRUGI MISLE JER CEKA DA MU BAN ISTEKNE NA DRUGOM PROFILU !



Citat: N.D poslato Septembar 07, 2020, 19:56:53 POSLE PODNE
Jos se ceka   :D 8)
Koliko te izjeda što si glup pa si došao ovdje isto da komentarišeš jadan si propali muzičaru

Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz