Prva perma na Kings Life RP serveru

Započeo Su41, Avgust 21, 2020, 15:52:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

N.D

*

Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato Avgust 21, 2020, 20:48:28 POSLE PODNE
Tu je brat VinnyPu , sve posmatram a odgovaram samo na zanimljive rasprave ;)

Sad kad nas banuju jer se dopisujemo i skupljamo postove , fali nam ovde @Galardo   :D 8)

Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato Avgust 21, 2020, 20:46:16 POSLE PODNE
Apsolutno se slazem sa Naithanom , kakav je to PG ako ides preko brda , to mozes i u RL jedino ne mozes ako imas neki auto koji je spusten tipa neki tuning za trke i taj fazon , uostalom mozes i tada , okej mozda ces sjebati branik ali mozes voziti , zato su na nekim FIVEM serverima ukinuli to PG pravilo jer nema tu logike da li je offroad ili drugo vozilo , svako moze da ide.
Necu se dalje mesati samo cu reci da napraviti nesto novo nije isto sto i kopiranje , a ti si to ubacio u isti kontekst.
Uzmi brate ti svog audi recimo a4 i dodaj gas 120km/h po brdu i da vidimo šta će biti autu.I da li bi išao radi svoje sigurnosti i svog života.PG su izbacili samo serveri koji nisu roleplay.PG se ne može izbaciti jer je to jedno od glavnih roleplay pravila.To je isto kao da sada poredimo MTA i SAMP i FiveM sa Rage MP ili kao se već zove.

Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz

N.D

*

Citat: Su41 poslato Avgust 21, 2020, 20:49:44 POSLE PODNE
Uzmi brate ti svog audi recimo a4 i dodaj gas 120km/h po brdu i da vidimo šta će biti autu.I da li bi išao radi svoje sigurnosti i svog života.PG su izbacili samo serveri koji nisu roleplay.PG se ne može izbaciti jer je to jedno od glavnih roleplay pravila.To je isto kao da sada poredimo MTA i SAMP i FiveM sa Rage MP ili kao se već zove.

Vozio sam ja A4 Quarto 3.0TDI kroz sumu , dje je problem... A i ako malo google , mozes videti da imas dosta auta koja idu kroz sume i offroad...

Evo ti malo i YT : https://www.youtube.com/watch?v=DghdZA5fqVU , https://www.youtube.com/watch?v=hkSOhtAZHqI

Brdo je bilo bez iceg , tako da je moguce to izvesti... Edukuj se oko vozila pre nego krenes ista pricat , blamiras se...




Eh da , ko je radio web , ocajan je , stvarno je ono bas bas lose... De malo web-developera nadji nekog  :D 8)




Ako kliknete na KL . otvori vam neki Hosting tamo : https://imgur.com/a/KIRXTgj , a i ona zelena traka se uklapa bas ono , tagovao bih Milfmana za misljenej , al banovan mi brat :(
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2020, 20:56:53 POSLE PODNE od N.D


Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato Avgust 21, 2020, 20:55:34 POSLE PODNE
Posto si spomenuo audi izvoli :)

Klasični primjer iživljavanja na autu.Kad ga kupiš i budeš vozio ovako ko oni zovi da ga i ja provozam.

Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz


Citat: Su41 poslato Avgust 21, 2020, 20:57:53 POSLE PODNE
Klasični primjer iživljavanja na autu.Kad ga kupiš i budeš vozio ovako ko oni zovi da ga i ja provozam.
Ovde nije pitanje izivljavanja vec ponistavanje tog tvog ,,PG-A,, :)

Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato Avgust 21, 2020, 20:59:28 POSLE PODNE
Ovde nije pitanje izivljavanja vec ponistavanje tog tvog ,,PG-A,, :)
Kad uradiš to zovi da ga poništimo ja prvi ću.

Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz

N.D

*

Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato Avgust 21, 2020, 20:55:34 POSLE PODNE
Posto si spomenuo audi izvoli :)


Zna se da je Quatro pogon najbolji 4X4 pogon pored Rally OldSql vozila kao sto je Impreca ili Lancer , koji su imali pravi 4X4 pogon , ni jedan trenutno pogon nije dobar kao Quatro iz VW grupacije  8)




Citat: Su41 poslato Avgust 21, 2020, 20:57:53 POSLE PODNE
Klasični primjer iživljavanja na autu.Kad ga kupiš i budeš vozio ovako ko oni zovi da ga i ja provozam.

Jel ti cujes sebe , izivljavanje , neki ljudi voze auta svoja tako , a nece drzavno vozilo voziti ? Daj ne lupaj , ovi sto razvoze pizze ne osecaju rupe , trapovi su u fazi raspada kao i auti... Takodje i vozila Policije na Balkanu  :D 8)

De malo jos pravdanja , da se smejemo  8)




Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato Avgust 21, 2020, 20:59:28 POSLE PODNE
Ovde nije pitanje izivljavanja vec ponistavanje tog tvog ,,PG-A,, :)

Bukvalno + imam mod na autima tkd... Teorija mu pada u vodu za PG  :D :D :D




Ja sam vozio A4 kroz sumu , oko 80 - 100km/h , testirali neke offroad gume kod ortaka na offroad stazi , covek sa njim ide u lov  :D 8)

Citat: N.D poslato Avgust 21, 2020, 21:01:13 POSLE PODNE
Zna se da je Quatro pogon najbolji 4X4 pogon pored Rally OldSql vozila kao sto je Impreca ili Lancer , koji su imali pravi 4X4 pogon , ni jedan trenutno pogon nije dobar kao Quatro iz VW grupacije  8)




Jel ti cujes sebe , izivljavanje , neki ljudi voze auta svoja tako , a nece drzavno vozilo voziti ? Daj ne lupaj , ovi sto razvoze pizze ne osecaju rupe , trapovi su u fazi raspada kao i auti... Takodje i vozila Policije na Balkanu  :D 8)

De malo jos pravdanja , da se smejemo  8)




Bukvalno + imam mod na autima tkd... Teorija mu pada u vodu za PG  :D :D :D




Ja sam vozio A4 kroz sumu , oko 80 - 100km/h , testirali neke offroad gume kod ortaka na offroad stazi , covek sa njim ide u lov  :D 8)

Muzičar nije auto gitara pa da je treseš gore - dole

Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz

kako vama nije mrzno da pišete toliko

credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

N.D

*

Citat: Su41 poslato Avgust 21, 2020, 21:04:05 POSLE PODNE
Muzičar nije auto gitara pa da je treseš gore - dole

Druze popravljam auta od 14godine , pa sve do svoje 21 , kada sam prestao da radim u servisu jer nije to vise moj poziv...

Moguce je izvesti , ponisten je PG , ne blamiraj se...




Citat: ᗪ卂乂 poslato Avgust 21, 2020, 21:05:21 POSLE PODNE
kako vama nije mrzno da pišete toliko

Kako ti nije mrsko radit PS , ovo je uzivanje kada pecas cinjenicama nekog tupsona...  8)

Citat: N.D poslato Avgust 21, 2020, 21:09:17 POSLE PODNE
Druze popravljam auta od 14godine , pa sve do svoje 21 , kada sam prestao da radim u servisu jer nije to vise moj poziv...

Moguce je izvesti , ponisten je PG , ne blamiraj se...




Kako ti nije mrsko radit PS , ovo je uzivanje kada pecas cinjenicama nekog tupsona...  8)
Ima auto da ti traje ko žica na gitari onda  sa takvim znanjem sretno brate moj pazi da ti auto ne skrene sa šume.

Ima nas ko VZ botova :D pss
Owner and Developer of Kings Life Community [2k20]
Ex Owner and Developer of Real Life RP [2k17-2020]
Respekt:Horz

N.D

*

Citat: Su41 poslato Avgust 21, 2020, 21:10:37 POSLE PODNE
Ima auto da ti traje ko žica na gitari onda  sa takvim znanjem sretno brate moj pazi da ti auto ne skrene sa šume.

Ti si ocito glup ili sta ? VW grupacija koristi trap i koplet ti je celik dole , sto znaci ojacan , pogotovo taj A4 sa 3.0TDI Quatro izvedbom , koji je povisen standardno , promenis par stvari za usis vazduha... A i vidjano je da Policija ide Offroad sa patrolnim vozilom

https://www.youtube.com/watch?v=K8yqMsFByy8 , dovoljan dokaz , ajd sad se urazumi i ne pisi gluposti...

:D 8)

Samo sto je ovaj bolid sto je ukrao PD vozilo , zaboravio da moze ovo preleteti  sa malo tehnike i znanja...

Edit : https://www.youtube.com/watch?v=LLNEPpNvHoE ,  evo i ovoga malo  8)
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2020, 21:19:17 POSLE PODNE od N.D

N.D

*

Samo da dodam , VinnyPu jesi skontao ma videu koja RP simulacija , da ubijes nekog treba ti 10metaka  :D