Prelazenje sa WIN7 32 bit na WIN10 64 bit

Započeo ich., Decembar 09, 2019, 20:30:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Poz, presao sam sa win7 na win10 I sacuvao celu d particiju gde mi se nalazi LoL igrica ali kad hocu da pokrenem izbaci mi ovo:



Da li mogu da resim ili moram da skidam novi lol

Nisam siguran,ja kad sam radio ponovo sistem,mogao sam uci ali sam morao da skinem patch od 1,5gb tako nesto...
Pokusaj uz pomoc Hextech repair tool-a da popravis ili potrazi na yt konkretno za taj error...

Nisam siguran, možda griješim, ali možda ti se nisu sačuvali neki fileovi koje si imao na onom winu nakon instalacije ( nisam siguran da li stvara nesto u registry-u i slično ), skini ponovo, raditi će 100%, šta da ti kažem :D

Citat: daddy. poslato Decembar 09, 2019, 20:33:14 POSLE PODNE
Nisam siguran, možda griješim, ali možda ti se nisu sačuvali neki fileovi koje si imao na onom winu nakon instalacije ( nisam siguran da li stvara nesto u registry-u i slično ), skini ponovo, raditi će 100%, šta da ti kažem :D

Ne skida mi se opet jer nemam bas dobar net pa me mrzi da cekam 15gb da se skine, ali kad sam radio win7 i cuvao d particiju uvek je ulazio bez problema

Najbolje je da skines novi, tj najjednostavnije je


Citat: Galardo poslato Decembar 09, 2019, 20:36:07 POSLE PODNE
Pokusaj ono sto sam ti gore ja napisao...
Posto je novi klijent nasao sam neki program usao sam i sad skida nekih 500mb valjds ce da sredi sad

Kao sto i sam znas Windows 10 donosi novije znacajke pa je i time promijenjeno i ubaceno dosta fajlova,predlazem ti da skines opet LoL jer ovako mozda i mozes to popravit no vrlo teže..Kada vec radite sistem,ne preporucujem da cuvate particije i sl..Prebaci ono sto ti treba na CD a tokom instalacije formatiraj citav HDD i tj to..Ako nadjem rijesenje javim ti :-*
Doš'o da GunShopa vadi plaću prvu,ima punih dvjesta miliona na računu (:

Citat: Rejk.inc poslato Decembar 09, 2019, 20:56:15 POSLE PODNE
Kao sto i sam znas Windows 10 donosi novije znacajke pa je i time promijenjeno i ubaceno dosta fajlova,predlazem ti da skines opet LoL jer ovako mozda i mozes to popravit no vrlo teže..Kada vec radite sistem,ne preporucujem da cuvate particije i sl..Prebaci ono sto ti treba na CD a tokom instalacije formatiraj citav HDD i tj to..Ako nadjem rijesenje javim ti :-*

Ako nadjes resenje, javi

Doš'o da GunShopa vadi plaću prvu,ima punih dvjesta miliona na računu (:

Mozda ti pomogne ovaj klip:

https://www.youtube.com/watch?v=guG0ihVSFsg
Doš'o da GunShopa vadi plaću prvu,ima punih dvjesta miliona na računu (: