Balkan Extazy v3.5.6 by F 0 X

Započeo F 0 X, Jul 08, 2019, 23:52:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Joey.pwN poslato Jul 09, 2019, 01:04:23 PRE PODNE
I + citam ove komentare Pohvale za trud kaze neki scripter pocetni sto prvi put I vidim I cujem u zivotu dalje me stvarno mrzi da sve komentarisem samo cu reci da vi niste svesni kako ovaj decko skripta.
Da neko ko ima ime sebe spusta na ovaj nivo nmg vjerovati radi cega jer te je neko stavio u crediste? da smo mi normalan region da je 1% neko uradio u nekoj skripti bio bi u creditsima, prvo decku koji navodno skripta odlicno po tome da neko nije svjesan kako skripta, tom decku je bitno da mu skripta jedino nema warninge ni errore? a to kakva je optimizacija koga boli krc? decko nije sebi pawno namjestio kako treba, najlakse je dodati neki sistem koristiti 1000 timera 1000 stringova pizdi materina a to sto ce mu totall requirements biti u kurcu nije bitno? Neka namjesti pawno kako spada ako vec nece da prelazi na sublime na sta su svi zivi pa i teski amateri presli.
https://i.imgur.com/tBo7FI6.png

Citat: Mumi' poslato Jul 09, 2019, 01:42:01 PRE PODNE
Ma de bitno je sta ti znas da radis u pawno ostalo su hejteri :D
Hvala ti lockacu ovo neka moderator izbrise eto dokazao sam da ovi lazu to mi je bitno ostlao me ne zanima kada radim nesto jebeni video cu postavljati ako je to bitno