Lockerz

Započeo [MX] MineCraft Kruno1407 SoaD Macaskill.cpp, Septembar 10, 2010, 15:35:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ah decki vama se da godinama sakupljati po jedan novcic i jos onda moras se misliti oces li uopce uzeti to i dali ces to dobiti ako uspijes uzeti...sretno svima ako nekom uspije doci ono sto naruci...

Ljudi gonite se ovog... Izmedju mene i Shigija na jednom forumu je bila svadja, jer jedino nam se to cinila neka prilika a svi smo zavrsili s popisanim majcama.... Zato lokajte ovu temu prije nego se podjeli 80 banova... Jedino cete si pokidati zivce... Moja jedina 'nagrada' je majca s njihovom reklamom... Zamislite kolki sam ovisnik bio kad sam skpio 7500 ptz-a.....

Ovo,je odlicno tnx Kruncek :) ...

Kruno je sada dobio 100 ptza sto je pozvo vas 8. Znaci ptz ide ko od sale, a japancima je konekcija 60mbps tako nemojte ocekivat previse.m

Hhahahah ja sam ovo bio skuljao samo kad ti dodu ova sranja, stisnes npr na MP3 i ono ti refresha stranicu, i izbaci te na pocetnu, ispod toga pise More Soon. Ovo vam nist nevolja ;))

To je bio bug na novogodisnjem redeemu, sad je sve ok, ali i dalje su tu autofill ski botovi i slicno...

Evo vam jedan auto refresher koji svira muzikicu koji sam napravio dok sam jos bio tolko glup da se bavim time.

http://solidfiles.com/d/890c/

POTREBNO: Windows racunalo
.NET framework 3.5


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Ovo vam je bezveze nikad nećete doć do nagrade, ja odusto odovoga odavno.




Nick,i ja sam to shvatio sada :D ...

Moj Frend iz skole osvoio onaj IiPod za 975 PTZ-a..pa cete vidjet sitnice..treba bit aktivan za to na stranici
kaze da je i njegovih 5 prijatelja dobilo bome velike nagrade..jedan je i iPod na dodir dobio ;D

Evo pa sad ako vam je do iPoda skupljat cete a ako ne nemorate..ja hocu

Samo ti daj. Al se nemoj poslje doc zaliti da nisi nist dobio.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji