Reklama maknuta zbog krsenja pravila

Započeo Leo_Honda, Avgust 12, 2010, 23:33:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Slazem se sa Vilkom po 1 put.xD...

kaze on radio temu...moze on stavit temu al nek ostane created by weite...

I ostalo je ovo on.png off.png od weitea WD :)))
I ostao je logo od weitea samo text promjenit
I pogreška od weitea ona gor zelena tipka
ID IOTI

ZicMortal

Citat: Gerrard565 poslato Avgust 13, 2010, 10:03:06 PRE PODNE
Sta Ako necemo?demire ti si to drpio mode i podavo svima...i sad oso na edimax...zic sry brate al sad je server [cenzura] tam je ekipa (DeMiR i Ostali)

Uff decko ti se gadno varaÅ¡... na mome serveru bar postoji red. Mi inače kažnjavamo kad neko psuje ili ljuti se. Kažnjavamo isto tako decu poput tebe koji doÄ'u srat po modu na kojem je potroÅ¡eno dosta vremena i uneseno dosta truda, a da ne govorim da se trudimo očuvat neÅ¡u vrstu roleplaya (light).

Isto tako demir ima 15 godina. A ti mi tu pričaš nisi još u pubertetu.

Ontopic - nisam vidio mod ali brate mili balkan-samp.co.cc? wtf (mogli ste staviti kosovo je srbija xD)

HAHAHA Faila!

Citat: Leo_Honda poslato Avgust 13, 2010, 08:47:49 PRE PODNE
hvala.....gm i gs mi trebaju...jer necu da imam puno gm-a da imam 3 gma 3 gs-a dosta je.......

PA ISTO JE GM I GS!  Jao jao  -.-"


A ovo....

Citat: Leo_Honda poslato Avgust 13, 2010, 08:47:49 PRE PODNE
a ovaj link od foruma...nadam se da se ne ljutite jer nisam znao kako cu i pade mi napamet balkan-samp.co.cc a onda sam vido da i ovo ide balkan samp xD

lool.  ÄŒuj palo mu na pamet i tek onda vidio da je ovo balkan samp  -.-"  Kako si doÅ¡o na ovu stranicu, ako nisi znao a je balkan-samp.com ?  -.-"  
Sumnjam u vašu ozbiljnost.

@Dude:  Kladim se da je lik toliko.... da kažem neozbiljan i da je toliko požurio da server otvori, da je zaboravio napraviti forum a i dati IP u opisu i onda kad smo se mi nasmijali, on editovao, stavio IP i Å¡ta će jadan, žurilo mu se, pa nije mogao skontat' Å¡ta da stavi kao ime foruma pa ovo kopirao  -.-"  Patetika teÅ¡ka.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: Leo_Honda poslato Avgust 13, 2010, 08:47:49 PRE PODNE
hvala.....gm i gs mi trebaju...jer necu da imam puno gm-a da imam 3 gma 3 gs-a dosta je.......
a nisi nam reko kolko imaÅ¡ Admina a koliko Administratora?  ::)  :'(


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!

Lockam temu i brisem opis servera, dok ne nabavis novu domenu i novu temu za forum tvoj server nije dobrodao ovdje! lock