Reklama maknuta zbog krsenja pravila

Započeo Leo_Honda, Avgust 12, 2010, 23:33:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Reklama maknuta
Poslednja Izmena: Avgust 13, 2010, 11:37:46 PRE PODNE od Dude

Bar si se malo potrudio oko opisa, iako se to moglo i više a i puno bolje. Malo si se zaebao oko ovih boja, jer ti se sve pomješalo i sve je ostalo sivo.

Ah da i, Vas petorica su sastavljali ovaj text a zaboravili ste IP da date?  ccc

Sretno sa Serverom...
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

A ma svaka ti cast! Od tolikog opisa nigde IP! Ili ja mozda ne vidim dobro!  ::)

OMG GameMastersi i GameSagesi :O o.O :S

Citat: Leo_Honda poslato Avgust 12, 2010, 23:33:11 POSLE PODNE

Forum: www.balkan-samp.co.cc
IP:USKORO OCEKUJTE IP U SERVER OGLASI



cekaj malo decko, jel ti to nas zajebavas? kakav ti je to url?

Gm i gs??? WtF? Dobro da nemate: admine i administratore :S

Ali sretno ;-)

Meni se cini da je onako dobar mod otisao u pogresne ruke!!!Ali ipak Srecno vam bilo samo sumnjam da ce te nesto pametno uraditi  ;)

sta ce ti GM i GS ista stvar :S
neznam ak ce ti ovo uspjet al svejedno sretno

Citat: Dude poslato Avgust 12, 2010, 23:48:30 POSLE PODNE
Citat: Leo_Honda poslato Avgust 12, 2010, 23:33:11 POSLE PODNE

Forum: www.balkan-samp.co.cc
IP:USKORO OCEKUJTE IP U SERVER OGLASI



cekaj malo decko, jel ti to nas zajebavas? kakav ti je to url?

lol


Jos ti samo headice nedostaju..

hvala.....gm i gs mi trebaju...jer necu da imam puno gm-a da imam 3 gma 3 gs-a dosta je.......

a ovaj link od foruma...nadam se da se ne ljutite jer nisam znao kako cu i pade mi napamet balkan-samp.co.cc a onda sam vido da i ovo ide balkan samp xD ali nema veze....

daj dokle cete vi stalno svaki server od CroStreetsa Mode...pa ovo su sve iste bande na forumu ko i tamo...sve iste bande!ReNaTo_ZG se mucio da uradi gm!ReNaTo ako neces imat taj vise gm na servu stavi ga vamo da ga svi mogu imat ako oces...sad ce svatko tak uzet i rec ja radio gm vidi...!Meni netreba taj GM...Ja ga nisam radio i NETREBA MI!


Sretno sa serverom....

hahah mrer ko mu kaze ahahha....

ja sam mu dao mod...i dobro ga je sredio leo_honda........ja mislim da ce mu server uspet malo po malo........bolje nego kucni mrer hahaha

leo nemoj krit sto sam ti ja sastavljao opis,uredio forum i mod xD sve za tebe brate.........

ali EDIMAX 4EVER xD

haha hvala demire.......

ali da naglasim dacemo admine gm gs lidere izabrat na forum...i sve na forumu zavrsit da nebi bilo spama na server


Zato budite na FORUMU

Sta Ako necemo?demire ti si to drpio mode i podavo svima...i sad oso na edimax...zic sry brate al sad je server sranje tam je ekipa (DeMiR i Ostali)

balkan samp?? Dobro ti Djuro reko, kog ti tu zajebavaš

Al zato ti nesretno s serverom.. Samo zbog URLa

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
SimplePortal 2.2 © 2008-2009
Server IP: USKORO!!
Edited by D3M!R

Kao Demir uredjivao forum? A skinuo si temu ovdje s foruma koju je mslm Weite postavio, stidi se

EDIT:

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=10855.0 -> Vidiš da sam u pravu, Weite radio botino
Poslednja Izmena: Avgust 13, 2010, 10:07:46 PRE PODNE od Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »