~~.::San-Fieroo::.~~ RPG/DM Update 22.6.2010 20h

Započeo Kiki_Radeon, Jun 19, 2010, 22:29:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Kiki upozorio te Extreme za psovanje,ja te sad upozoravam za citiranje tolkih postova.Za tvoje dobro opominjem te da procitas jos jednom pravila foruma kako te nebi morali udaljit.

Citat: dinkO14 poslato Jun 29, 2010, 02:19:29 PRE PODNE
kako te nebi morali udaljit.

Udaljit?? haha, sa cega? Racunala  :D [xD, sale malo]

Uostalom ti si taj koji bi trebao kaznjavat one, necitas li pravila? Ono "moja baba zna napravit bolji gamemod".. ja mislim da to dosta veze ima sa ovime, covjek je lijepo predstavio server, originalno (mod u SF), sam ga je radio (bar mislim) i odakle ovome debilu pravo da mu pljuje server i govori da je to nesta kopirano, da nije to njegovo itd... valjd on sam zna da je to radio, i ja bi takvima psovao kojima je najbolji gamemod skinut s neta, pa ti razmisli malo.
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Ovim postom zavrsava ovdje offtopic i bacam se na brisanje takvih postova.

Citat: [ED] ZicMortal poslato Jun 29, 2010, 10:45:45 PRE PODNE
Udaljit?? haha, sa cega? Racunala  :D [xD, sale malo]

Uostalom ti si taj koji bi trebao kaznjavat one, necitas li pravila? Ono "moja baba zna napravit bolji gamemod".. ja mislim da to dosta veze ima sa ovime, covjek je lijepo predstavio server, originalno (mod u SF), sam ga je radio (bar mislim) i odakle ovome debilu pravo da mu pljuje server i govori da je to nesta kopirano, da nije to njegovo itd... valjd on sam zna da je to radio, i ja bi takvima psovao kojima je najbolji gamemod skinut s neta, pa ti razmisli malo.


Vjerujem da je ovdje vecina dovoljno "inteligentna" da shvati sto sam htio rec.Da ja bi ga trebo kaznjavat,ali tek nakon sto ga upozorim prvim put,procitaj pravila za Super Moderatore ;).

Ok ovu temu mozete pobrisati, Server je zatvoren iz nekih razloga nezelim sad stavit tu, hvala


Refrešaš temu staru točno 1 tjedan 6 dana i 3 sata :)

ak cete imat dosta igraca onda je dosta org a forum samo malo sredite  :P

Citat: ^ Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Jul 15, 2010, 11:53:41 PRE PODNE
Refrešaš temu staru točno 1 tjedan 6 dana i 3 sata :)

i? ocu plakat? lijepo sam REKO SERVER JE ZATVOREN VEC 2 MJESECA LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!

Citat: [SampArena] Andrej poslato Jul 15, 2010, 11:33:35 PRE PODNE
sretno sa serverom
Citat: Kiki_Radeon poslato Jul 27, 2010, 19:51:45 POSLE PODNE
Citat: ^ Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Jul 15, 2010, 11:53:41 PRE PODNE
Refrešaš temu staru točno 1 tjedan 6 dana i 3 sata :)

Ja sam to njemu rekao -.-

i? ocu plakat? lijepo sam REKO SERVER JE ZATVOREN VEC 2 MJESECA LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!