Balkan Games v1.0.0 ( r1 )

Započeo DevoXx, Maj 28, 2016, 19:57:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lijep edit, mozes li upload bez .exe i .dll fajlova tj na njima se obicno vrisusi zalijepe :D

Citat: Tagić poslato Maj 31, 2016, 19:49:35 POSLE PODNE
Lijep edit, mozes li upload bez .exe i .dll fajlova tj na njima se obicno vrisusi zalijepe :D

Pa da i meni isto haha, imam win 10, pa nece da mi se mod skida, pise da ima virus, pa se automatski obrise :D


Mod baš i nije nešto,.može se puno bolje,.al sve pohvale za trud i rad na njemu :)
Posjetite nas !

IP FreeRoam: 46.4.52.30:8444
IP RolePlay: 46.4.52.30:7444
Forum Link: justplay-samp.net

Dobar, dobar. 8)

➲ Nick : Dajić
âž² Server : [OS] Old School RolePlay
âž² SA:MP Player Since : 2012.
âž² Scripting | Maping | #C | YouTube | Sony Vegas | Marketing |

Citat: KNIGHTâ,,¢ poslato Maj 30, 2016, 17:36:08 POSLE PODNE
Pa tako zarazujete komp.. windows 10 sve ucitava viruse, evo bas sam skino, pise da ima virus, i automatski ga je obrisao.

Nema virus nego .exe filove svi antivirusi i sve zastite citaju kao virus al nije :)

Citat: CorleonE^^ poslato Jun 04, 2016, 14:17:48 POSLE PODNE
Citat: KNIGHTâ,,¢ poslato Maj 30, 2016, 17:36:08 POSLE PODNE
Pa tako zarazujete komp.. windows 10 sve ucitava viruse, evo bas sam skino, pise da ima virus, i automatski ga je obrisao.

Nema virus nego .exe filove svi antivirusi i sve zastite citaju kao virus al nije :)

Moguce i to :D



Ovo sam prvi vidio i vidim kolika je zainteresiranost, pa sta ima ovde unikatno osim sto je mysql?
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Citat: ophion poslato Jun 05, 2016, 17:07:13 POSLE PODNE
Ovo sam prvi vidio i vidim kolika je zainteresiranost, pa sta ima ovde unikatno osim sto je mysql?
Trud koji je ulozen u mod.
Pružamo niske cijene uz vrhunski kvalitet usluge

Citat: ophion poslato Jun 05, 2016, 17:07:13 POSLE PODNE
Ovo sam prvi vidio i vidim kolika je zainteresiranost, pa sta ima ovde unikatno osim sto je mysql?

Jesi li ti nekada video NL mod? Ovo je veoma dobar i unikatan mod za one koji vole takav nacin igre

Northern Lights neka je unikatan itd, ali ovo nije za pocetnike 50 tema se je otvorilo.. -.- boze pitaj koliko downloadsa a 2 slike o modu.
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Citat: ophion poslato Jun 10, 2016, 22:16:28 POSLE PODNE
Northern Lights neka je unikatan itd, ali ovo nije za pocetnike 50 tema se je otvorilo.. -.- boze pitaj koliko downloadsa a 2 slike o modu.

Ako ti se ne sviÄ'a produži, ne znam Å¡ta mi bi al et uÄ'em na laptop i reko da vidim Å¡ta ima ovde, vidim pozitivno sve, osim tvojih komentara. Mislim stvarno ako ti se ne sviÄ'a mod možeÅ¡ izostaviti svoj komentar i mislim da ti neće biti niÅ¡ta ako to uradiÅ¡. LP

EDIT:
Zahvaljujem se naravno mapping teamu Balkan Styl-a i Balkan Gamesa pošto sam ih zaboravio sry.
Poslednja Izmena: Jun 11, 2016, 17:49:19 POSLE PODNE od Ɗ∊ѵoχχ