[Opis] Generation RolePlay | www.generation-gaming.info | [Dobrodosli]

Započeo Denim SA:MP, Januar 09, 2014, 17:28:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Dobar dan zelim svima clanovima ove zajednice. Sada cemo vam polako predstaviti nasu Generation Gaming Zajednicu a zatim i nas SAMP RP Server. Generation Online Gaming Zajednica osnovana je 2013 godine, ali sa prvim radom SAMP Servera je pocela tek sada. Zelimo da nasi igraci,clanovi budu zadovoljni i da uzivaju u igri na nasem Serveru. Zapocetak, pocinjemo sa radom nase Generation Gaming Zajednice i otvaramo  San Andreas Multi PlayerRol3Play Server,o kojem je zapravo i opis, a u daljnem planu su nam ostale MP Igre kao sto su CS,COD.. Sto se tice naseg foruma , trenutna tema je "Gearbox" koja je potpuno uredena i promjenjena od strane jednog od Vlasnika,Adnana Pasica. Trudimo se i trudit cemo se da nas Forum kao i Server budu sto bolji,a da nasi clanovi budu zadovoljni. Sada mozemo poceti sa opisom naseg RolePlay Servera.





Mod je raÄ'en od strane naÅ¡eg skriptera duže od godinu dana i mislimo da je na modu uloženo dosta truda kao i vremena.
Na našem modu smo pokušali da što više radimo unikatne sisteme i da učinimo igru što zanimljiviom da bi vam pružili zabavu kao i olakšali igru.

Gamemode je raÄ'en od 0 tako da nemamo niÅ¡ta uzeto iz drugih modova, kao procesor komandi koristimo ZCMD tako da smo ostvarili brzinu pri obradi podataka unutar komandi, sistem spremanja podatak MySQL tako da ćemo tokom rada servera napraviti web kao i windovs aplikaciju pa ćete imati lakÅ¡i pristup i kontrolu podataka vaÅ¡eg korisničkog računa!

PokuÅ¡at ćemo tokom rada ostvariti Å¡to veću dinamičnost sistema tako da ćemo moći sve tokom igre ureÄ'ivati, stvarati i brisati. Za sada imamo dinamično stvaranje bilo koje vrste imovine, govornice, bankomati, vulkanizerske radionice.

Što se tiče statičnih sistema to ćemo ostaviti i nećemo mjenjati jer jedino tako možemo ostvariti veću zabavu kao i funkcionalnost kao što su poslovi i legalne organizacije (policajci, medicinari, novinari, taksti).





Lagano pocinjemo sa opisom naseg servera. Za početak igranja, kao i na ostalim serverima tako i  kod nas prvo se morate registirati. Registracija je po meni, a i po mnogima veoma jednostavna i lijepo odraÄ'ena. Za pocetak,kako biste se registrirali prvo morate odabrati vaÅ¡ password / lozinku, takoÄ'er, lozinku nikada nemojte koristiti kao na drugim serverima, jer ako vam netko upadne u account, administracija za to ne odgovara, a vi ćete morati početi iz početka. Ispod ovog teksta mozete pogledati Video - Registracija Sistema.

Video Registracije: Klik





Nakon registracije, spawnate se u Domu izbjeglica (San Fierro).
Spawnate se sa dvije tisuće dolara,a Bankovni racun morate naknadno otvoriti. Najbolji izbor za Vas bi bio da se zaposlite negdje. Za pronalazak posla,odmah na Spawnu imate za rentati Vozilo a zatim kucajte /Gps i pogledajte lokacije poslova.







Nakon spawna, na red nam dolaze poslovi. Server trenutno broji ukupno 11 poslova, 9 legalnih i 2 ilegalna. Ja vam necu opisivati poslove. Sve komande, od svakog posla možete vidjeti sa komandom " /komande " . Svaki od poslova ima jednu svoju solidnu placu. Za one koji zele imati novca,poslovi su idealni za njih.
Sada cu Vam nabrojiti legalne poslove na nasem serveru.

1. Vozač autobusa
2. Poštar
3. Farmer
4. Kosac trave
5. Vozač tramvaja
6. Čistač ulice
7. Vodoinstalater
8. Mehaničar
9. Smećar
























Informacije o poslovima:
  • Vozač autobusa

    • Potreban level: 1
    • VaÅ¡ posao je da prevozite putnike po odreÄ'enim linijama sa autobusom.
    • Komande posla: /vozi | /ponisti
  • PoÅ¡tar

    • Potreban level: 1
    • VaÅ¡ posao je odvoz i dovoz poÅ¡te (po odreÄ'enom broju nasumičnih lokacija)
    • Komande posla: /posta | /ponisti
  • Farmer
    • Potreban level: 1
    • U ovog posla imate 3 režima rada (sijanje uljne repice, žetva uljne repice i prijevoz uljne repice do fabrike)
    • Komande: /zetva | /sijanje | /prijevoz | /ponisti
  • Kosač trave
    • Potreban level: 2
    • VaÅ¡ posao jeste da kosite naraslu travu.
    • Komande posla: /kosi | /ponisti
  • Vozač tramvaja

    • Potreban level: 2
    • VaÅ¡ posao je da prevozite putnike po odreÄ'enoj liniji sa tramvajem.
    • Komande posla: /vozi | /ponisti
  • ÄŒistač ulice

    • Potreban level: 3
    • VaÅ¡ posao je da čistite ulice na dobrovoljnoj osnovi (plata se obračunava po očišćenoj distanci i nema fiksiranih linija po kojima morate čistiti)
    • Komande posla: /cisti | /zavrsiciscenje
  • Vodoinstalater

    • Potreban level: 3
    • VaÅ¡ posao je da popravite pokvarenu cijev kada dobijete dojavu o kvaru
    • Komande posla: /popravicijev | /ponisti
  • Mehaničar

    • Potreban level: 3
    • VaÅ¡ posao je kada dobijete poziv da je nekom potreba mehaničarska pomoć da mu pomognete.
    • Komande posla: /repair | /refill
  • Diler oružija

    • Potreban level: 3
    • VaÅ¡ posao je da pravite i prodajete oružije igračima na serveru.
    • Komande posla: /kupimetal | /preradimetal | /prodajoruzije
  • Diler droge

    • Potreban level: 3
    • VaÅ¡ posao je da uzgajate i prodajete drogu igračima na serveru.
    • Komande posla: /kupisjeme | /posadisjeme | /uberitravu | /preraditravu | /prodajdrogu
  • Smećar

    • Potreban level: 4
    • VaÅ¡ posao je da kupite smeće po gradu (na vama je dal ćete kupiti sami ili sa kolegom)
    • Komande posla: /smece | /ponisti





Nakon poslova, na red nam dolaze organizacije. Na serveru postoji sest(6) organizacija(mafija,bandi). Za pocetak smatramo da je to sasvim dovoljno za jedan novi Server,ukoliko bude vise igraca naravno da cemo napraviti i vise Organizacija.  Ja vam neću sve opisivati organizacije,samo cu Vam staviti slika baza, a interijeri,sefovi i ostalo cete i sami vidjeti InGame. Prijave za organizacije, a i same lidere, biti  će jedino na forumu.

















NaÅ¡ server posjeduje razne sisteme, neki od njih su House sistem, Biznis sistem, Event Sistem, GPS Sistem, Ownership Sitem, i jos puno njih..TakoÄ'er, imate i razne trafike, tu nam je i 24/7. U trafici i 24/7 možete kupovati razne stvari,sve sto vam je potrebno. Svi sistemi na Serveru su radeni od same 0,unikatni su. Necemo Vam predstavljati te sve sisteme..











Došli smo do kraja opisa Generation RolePlay Servera, nadamo se da vam se opis svidio.
Posjetite nas, nas Server je vec otvoren.


Otvaranje: Server je otvoren 07.01.2014 u 20:00 sati.
Vlasnici: Adnan Pašić (Chris) | Josip Pahljina (Obbi)
Server IP: 91.121.21.54:7785
Grad radnje: San Fierro
Forum: Klik
Portal: Klik






NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post


Opis nije loš, sretno :)
Smoke Weed Every Day
HNK Hajduk Split
SAMO DIÅ PET SAMO FORCA SAMO HAJDUK SAMO TORCA






Opis mi nije nešto extra jer navodiš stvari koje nećeš opisivati, a uostalom, ako ih i ne želiš opisivati, onda ne moraš to navest.

SviÄ'a mi se Å¡to je sve od 0, ali nezz jel tu ima ilegalnih poslova, tj. nisam baÅ¡ vidio da si naveo.

Inače, sretno sa serverom, možda i doÄ'em ako je hard RP :D

Citat: |W| Santosâ,,¢ poslato Januar 10, 2014, 01:59:51 PRE PODNE
Opis mi nije nešto extra jer navodiš stvari koje nećeš opisivati, a uostalom, ako ih i ne želiš opisivati, onda ne moraš to navest.

SviÄ'a mi se Å¡to je sve od 0, ali nezz jel tu ima ilegalnih poslova, tj. nisam baÅ¡ vidio da si naveo.

Inače, sretno sa serverom, možda i doÄ'em ako je hard RP :D

Na balkanu je sa početka teško ostvariti i mali nivo RP-a a tek nivo hard RP-a...
A ako se odlučimo za prebacivanje iz SF-a u selo/a onda ćemo se truditi da bude hardRP :)
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post


Hvala.

ÄŒisto da vas obavjestim da server TRENUTNO ne radi jer imam problema pri pristupu gamepanelu!

EDIT: Server je online!
Poslednja Izmena: Januar 10, 2014, 13:24:42 POSLE PODNE od Pasa
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post

Citat: [Maper]Boyant poslato Januar 11, 2014, 01:23:49 PRE PODNE
Srecno :)

Hvala :)

Jedna mala obavijest.

Veceras u 20:00sati na nasem Generation RolePlay SAMP Serveru odrzati ce se brojni dogadaji, neki od njih su: Event noć, RP Akcije, i jos dosta njih. Prikljucite nam se i vi i zaigrajte veceras na nasem Serveru. Vidimo se veceras!

IP: 91.121.21.54:7785
Forum: www.generation-gaming.info
Poslednja Izmena: Januar 11, 2014, 20:19:09 POSLE PODNE od Pasa
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post