[FG] House map Update

Započeo Snich, April 01, 2013, 17:23:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ohladite s raspravom...

Ako nekome netko daje besplatni host, ne mora ga se onda prozivati da ce mu se ukinuti isti...


Sto se tice teme, nemam volje za citanjem...

Citat: Dude poslato April 01, 2013, 21:52:15 POSLE PODNE
Ohladite s raspravom...

Ako nekome netko daje besplatni host, ne mora ga se onda prozivati da ce mu se ukinuti isti...


Sto se tice teme, nemam volje za citanjem...

To sam spomenu kada me je poceo vredjati, pitao je da neko kaze sta on to kopira ali evo dosta clanova to govori, ima i svoj PDF objavljuje mapu ovdje pored svog PDF-a.

Uglavnom idem sa ove teme, i snich hvala ti na svemu. ;)

Snich

Moj zivot je moja stvar, i molim te ostavi moju majku na miru, jer bih te mogao pojest, a za kopiranje servera cu jasno iznijet svoje dokaze i stavove i ozvanicit da FG ne kopira niti jedan server, sto svi znaju samo im je mrsko to priznat.

Citat: Dude poslato April 01, 2013, 21:52:15 POSLE PODNE
Ohladite s raspravom...

Ako nekome netko daje besplatni host, ne mora ga se onda prozivati da ce mu se ukinuti isti...


Sto se tice teme, nemam volje za citanjem...

Ukinuce se isti jer mi se smucilo da jos od otvaranaj FG-a slusam Snichove uvrede, psovke i budalastine, svi zivi mi govore da ga ugasim pa to cu i da uradim sam oda dobijem tvoj odgovor na PM, a ako ga nedobijem svakako ga gasim.

Inace Ralph nemoze da pripreti gasenjem servera jer nevodi host samnom vec 2 meseca, mada sma ok sa njim.
I negasim host zato sto to Ralph tako akze vec iz gore navedenog razloga, ti Djuro ako hoces smesti Snicha kod sebe na masinu i svakih par dana slusaj uvrede povremeno i psovke, pametovanja itd, i tako godinu dana pa da vidim kolik oces mu dugo davati hosting.

Inace Snich Ralph niej klianc sitm da ima 20-setak godina.

Snich


Game Host suspendovan, Damjan je rkeao da ce ti naci hostera kog ce on placati, barem neko i da ima koristi od vaseg servera.
Domen ide sa tobom jer si ga platio, web host ce ti biti tu sa objavom o zatvaranju (sta damjan napise), dok te on en prebaci na drugi web host.

Tako da mislim da ovde moze da se baci lock, a ti idi vredjaj i psuj godinu dana i svog novog hostera pa da vidimo sta ce da ti kaze.
Ja bre decu koja mi palte za server ne trpim kad se deru a kamoli tebe godinu dana.

Snich

Evo sada da ti nesto kazem za kraj.

Prije svega hvala ti za ustupljen web/game host, vjerujem da znas da sam mekog srca i realnog stava.
Ja ti nisam trazio ni web ni gamehosting, sami si mi obecao i dao, jer sam ti bio prvi klijent.
Druga stvar, kada god neko ddos-uje, ja ti javim, a ti meni uzvracas da se to samo meni desava te da nemam pojma ni o cemu, znaci ti si se toliko strukturisao na to da ja tebi nesmijem apsolutno nista reci povodom web/game hostinga.
Mnogo si izopacena osoba, po cijeli dan sedis i blejis za compom (govorim za tvoje dobro), i glumis psihologa, nedas nista da ti se kaze i kontriras negativno, za mene si se pokazao i dokazao i napravio si mi problem sa zajednicom.
Hvala jos jednom na ustupljenom web/game hostingu.

Uskoro nova IP adresa servera.

Moderator lockaj vise temu!!

A ipak si prihvatio da ti se da novi server.

Ti mi nisi bio prvi klijent, klijent je kad nesto dodjes i kupis, tebe sam stavio kod mene jer te je Nenad tad ispalio za hosting, seti se malo.
Uglavnom si samo ti imao probleme sa serverom, a ti si mi sa 40 igraca vukao kao CroHerze FreeRoam sa 80-100 igraca, inace ti prijavis problem sa serverom, ali prijavljujes to satima, i normalno da ti enverujem akd je uglavnom tebi lagovalo i zezao te, te kad i prijavis neverujem sve dok nepocnu da stizu druge prijave, drugo moje je da ustanovim da li je DDoS napad ili nesto trece ne da ti predlazes. Zadnji DDoS napad koji je bio pre par nedelja bio je u KGB-u pa je zagusivao pomalo ceo network nije bio na nama, ali je ucitalo malo na servere.

I isto tako ne blejim po ceo dan na kompu jer je to tehnicki neizvodljivo stim da se skolujem a vikendom uvece izlazim (narucito leti, zimi slabo, ladno, kisovito, sneg itd).
Ne glumim psihologa, ja nekima i jesam psiholog a to ti neki clanovi ovog foruma mogu i potvrditi(na njima je), i mnogi od njih su mi zahvalni sto sam mi "psiholog", i sto sam im pomogo i olaksao im tu neku psihicku muku, a veruj mi ima ih vise ;)

Snich

[quote author=
Maki187 link=topic=71000.msg495996#msg495996 date=1364849927]
A ipak si prihvatio da ti se da novi server.

Ti mi nisi bio prvi klijent, klijent je kad nesto dodjes i kupis, tebe sam stavio kod mene jer te je Nenad tad ispalio za hosting, seti se malo.
Uglavnom si samo ti imao probleme sa serverom, a ti si mi sa 40 igraca vukao kao CroHerze FreeRoam sa 80-100 igraca, inace ti prijavis problem sa serverom, ali prijavljujes to satima, i normalno da ti enverujem akd je uglavnom tebi lagovalo i zezao te, te kad i prijavis neverujem sve dok nepocnu da stizu druge prijave, drugo moje je da ustanovim da li je DDoS napad ili nesto trece ne da ti predlazes. Zadnji DDoS napad koji je bio pre par nedelja bio je u KGB-u pa je zagusivao pomalo ceo network nije bio na nama, ali je ucitalo malo na servere.

I isto tako ne blejim po ceo dan na kompu jer je to tehnicki neizvodljivo stim da se skolujem a vikendom uvece izlazim (narucito leti, zimi slabo, ladno, kisovito, sneg itd).
Ne glumim psihologa, ja nekima i jesam psiholog a to ti neki clanovi ovog foruma mogu i potvrditi(na njima je), i mnogi od njih su mi zahvalni sto sam mi "psiholog", i sto sam im pomogo i olaksao im tu neku psihicku muku, a veruj mi ima ih vise ;)
[/quote]

Da, FG se nece ugasiti, vjerovatno da nije donatora ugasio bi se, ali s obzirom da imam mnogo donatora, cak i novih koji zele da uplate, nema potrebe za zatvaranjem, jer cemo zakupiti web i game hosting, znaci nemojte se dzaba nadat zatvaranju.
Ja sam znao da ce doci do ovog, samo nisam znao kad, odavno si mi davao sumnje, od onog dana kada si shvatio da je FG prevazisao tvoj jadni BR, i od onog dana kada je FG usao na sluzbenu listu.

FG se nece zatvoriti, i hejteri poput tebe i ostale tvoje druzbe mi samo daju snagu da vodim zajednicu dalje. :)
Uskoro dobijamo web host, dok game host i IP stize za par minuta.
Marko jesi me zajebao, ali ne i unistio kako si planirao :)

Lijepo ti je ovo. ;)

Koji ste vi čudaci, svaÄ'ate se oko igrica.
Šta onda i ako se kopira neka se kopira ne može se jedna stvar zadržati na jednom serveru.
Ako ćeš tako gledati onda su svi serveri na balkanu kopija svaki od svakoga.
Svatko ima nešto isto pa se ne priča da je kopirano .. Šta hoćeš čovjek si je dao truda napravio i dobro ..

I Å¡ta onda Å¡ta mu daje host,ako hoće može mu dati i 100 â,¬ pa to nije vaÅ¡ problem dao mu je on nisi ti ..
Poslednja Izmena: April 01, 2013, 23:12:43 POSLE PODNE od FlasH
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Snich ti Balkan Rising nikad nisi prevazisao niti ces ikad, ti koristis strcmp, fwrite, koristis editovan mod, iskopirao si svaki moguci server narucito BU, jedino unikatno ti je brojanje igraca. Ja da sam tebe hteo da sjebem, ja bi tebe obrisao sa lica zemlje, a nebi ti ni dao FG domen (iako je tvoj), zato budi pazljiv.

Inace stim da vise nisi pod mojom zastitom, pojedini ljudi ce te napadati, ja sam te od nekih stitio, ali necu vise stim da nisi kod mene.

Huh, pojeo sam sve kokice dok sam ovo procitao :D
Poslednja Izmena: April 01, 2013, 23:46:33 POSLE PODNE od Dude

Kazna zbog vredjanja clanova
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri