Koje vrste server otvoriti ?

Započeo Jiganov, Maj 17, 2010, 14:13:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

stunt i to kao sta neki kazu reklamirat treba po stranim forumima

Citat: SaMPeR poslato Maj 17, 2010, 17:48:33 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 17, 2010, 17:02:59 POSLE PODNE
Stunt bi raja volila , ali sa puno objecata i s novim stuntovima , naravno uz uslov da su dobri i originalni .
Jbt uvjek neki koporani stunt mod ,a  stunt mod najlakse napravit samo mta zaebancija .

Pa dobro, to sto kazes da je to MTA zajebancija, tu si u pravu, ali najbitnija je ideja kako napraviti stunt...a redanje objekata je maciji kasalj :D

Ja bi najvjerovatnije uzeo neki stunt mod, i pravio stuntove svoje, jebavo se i tako :D Jest da do sada nisam radio stunt mod al vrijedi se namuciti kad vidim da raje ima za stunt, i koja bi igrala :D

Ja sam skino jedan Freeroam, imo je par stuntova i DM arena, i samo dodo svoje (i dalje dodajem), napravio na 2 jezika... i dodo ostalog :D

DM ti je ja mislim najbolji.
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Free For All :D napravi trovrstnu skriptu kad udes da mos birat os RP DM ili sutunt


Napravi nešta u Stilu CSS ima GaeModova takih editiraš ih i et :)

Mah vidjet cu :D A kad kazete to Free for all, da li to moze na jedan hosting...znaci udjes na stunt mod i da tamo izaberes dm ili rp...nisam upoznat sa tim :D pa eto malo mi oko toga objasnite...zvuci vrlo interesantno !

M-Gun

Ima previse RPG-ova tako ad bi bila socno otvoriti nesto neobicno...nesto sto dosad nitko nije ... ;)

Ja sam ovisnik o RP serverima ali na balkanu nema pravih rp-era...najbolje ti je Free For All u jedan grad RP u drugi DM a u treci  stunt.
Ja sam imao server u tom stilu,napravis da prije tuta pita sta zelite igrati RP DM STUNT i kad neko stavi rp spawna ga npr.
Little Devil will burn you

Jedino DM/STUNT/FUN server je RP ti se ne isplati jer ih ima previse.A sto se tice tog DM/STUNT jedino ako stavis puno originalnih zabavnih stvari na server.  ;)