[SLIKA] Xeptic 50/50

Započeo Blaeks, Januar 18, 2013, 20:24:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Fin rekord :) al imate previse bugova  :( popravite ih :)

ljep rekord,a koliko imate igraca treba stavit sliku danas ili za par dana jer to ce biti tek pravi i realan broj,sta svi kazu da ste imali 100 slotova vjv bi ih popunili jer ima ljudi koji su hulje i dodju na sat vremena vidit vase ideje kako bi ih prekopirali (znam iz iskustva) i eto sta reci,sretno vam nemojte posustat brinite za svakog igraca kao da vrijedi 5 igraca i bit ce sve super

Citat: |W|SoaD123 poslato Januar 19, 2013, 08:39:24 PRE PODNE
ljep rekord,a koliko imate igraca treba stavit sliku danas ili za par dana jer to ce biti tek pravi i realan broj,sta svi kazu da ste imali 100 slotova vjv bi ih popunili jer ima ljudi koji su hulje i dodju na sat vremena vidit vase ideje kako bi ih prekopirali (znam iz iskustva) i eto sta reci,sretno vam nemojte posustat brinite za svakog igraca kao da vrijedi 5 igraca i bit ce sve super

Hvala brate, i radimo tako.. samo lagano :D

Davidoff nikog ne zanima misljenje reklamera...
A nama je dosta 3 igraca da radimo redovne updateove

Citat: Davidoff poslato Januar 19, 2013, 00:51:43 PRE PODNE
Cesitam na rekordu ali mislim da su samo igraci usli da vide kakav je mod i izasli posto u 10 ipo sati kad sam pogledao je bilo 18 igraca,a sad 8 znaci pada  broj ako se budete malo potrudili ovih dana ostace vam igraci,a ako ne bit ce kao svaki Philipsov server prva dva tri dana dobar posle 0 igraca :)
Tako je da ne kazem na svakom otvaranju, 30-40 % ljudi dodje samo da pogleda mod, a ovih 60-70 % ostaje... Dosad nam administracija dobro ide, nema nikakvih svadja niti ista...

Hvala svima ;)



Večeras u 19:00h bug fix i update, doÄ'ite u Å¡to većem broju da ponovimo atmosferu od sinoć :D

Evo dodao sam IP doci cu mozeteli dat forum adresu ?  :P