[SLIKA] Xeptic 50/50

Započeo Blaeks, Januar 18, 2013, 20:24:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

CitatI tih 50 se drzalo 15 minuta na sta smo jako ponosni,nema prevelikih bugova samo sitni koji ce biti popravljeni



slazem se :D pola ih je ušlo na 10 minuta da vise server i to je to



ÄŒestitam. Samo tako nastavite ;)
Poslednja Izmena: Januar 18, 2013, 22:05:21 POSLE PODNE od [CG] RilL




Odlicno,sretno dalje :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click


Cesitam na rekordu ali mislim da su samo igraci usli da vide kakav je mod i izasli posto u 10 ipo sati kad sam pogledao je bilo 18 igraca,a sad 8 znaci pada  broj ako se budete malo potrudili ovih dana ostace vam igraci,a ako ne bit ce kao svaki Philipsov server prva dva tri dana dobar posle 0 igraca :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: Davidoff poslato Januar 19, 2013, 00:51:43 PRE PODNE
Cesitam na rekordu ali mislim da su samo igraci usli da vide kakav je mod i izasli posto u 10 ipo sati kad sam pogledao je bilo 18 igraca,a sad 8 znaci pada  broj ako se budete malo potrudili ovih dana ostace vam igraci,a ako ne bit ce kao svaki Philipsov server prva dva tri dana dobar posle 0 igraca :)
cenimo tvoje misljenje ali mi se brinemo za nas server, hvala

Citat: Davidoff poslato Januar 19, 2013, 00:51:43 PRE PODNE
Cesitam na rekordu ali mislim da su samo igraci usli da vide kakav je mod i izasli posto u 10 ipo sati kad sam pogledao je bilo 18 igraca,a sad 8 znaci pada  broj ako se budete malo potrudili ovih dana ostace vam igraci,a ako ne bit ce kao svaki Philipsov server prva dva tri dana dobar posle 0 igraca :)

A sto bi ti da u 1 sat bude 50 igraca? budimo realni, vecina ljudi spava tada..
Ipak hvala, bilo je dosta igraca 1-2 sata..

Citat: Davidoff poslato Januar 19, 2013, 00:51:43 PRE PODNE
Cesitam na rekordu ali mislim da su samo igraci usli da vide kakav je mod i izasli posto u 10 ipo sati kad sam pogledao je bilo 18 igraca,a sad 8 znaci pada  broj ako se budete malo potrudili ovih dana ostace vam igraci,a ako ne bit ce kao svaki Philipsov server prva dva tri dana dobar posle 0 igraca :)
Pa vecini se neda tada igrati. Pogledja svaki server u podne i navecer pa ces vidit broji igraca...
btw. Cestitke na rekordu samo tako nastavite. Sad cu malo uci da vidim kakav je mod. Phillips ovog puta ne odustaji!

Mihail_Vukota

Svaka cast,napredujete uveliko...