Oboren nam je forum !!

Započeo Mangup i ovde i preko TASTATURE !, Jun 07, 2009, 16:10:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

trajko

zero ja imam 15 godina za svoje godine sam zreliji cak od tebe a o hackanju znam 100 puta bolje od tebe ali ja to nekoristim ja nisam pica ko neki svatas ?????Ja to neradim zbog zabave zapamti to!!!!!Ovo sto smo ja i ti ispostovali to je kao prepucavanje ako hoces da porazgovaramo dodaj me na [email protected] ili [email protected] e tako ovo ti nije msn ali sam morao da ti odgovorim!!!!!!!

zerocoolos

hahahaha, zreo za svoje godine... Ovo je izjava stoljeća... sjecam se tebe na msn kad si me dodao prije dva mjeseca, tvoje riječi su iÅ¡le ovako, citiram : "mogu dobi admina, molim te, sve cu napraviti, molim te, molim te, molim te...." tako mogu pisati do sutra... dalje ne stignem jer sam te onda morao block... toliko o tvojoj ozbiljnosti  thumbsup ti čak niti nemaÅ¡ pojma sto je hack, a kamoli kako nesta hackirat... toliko do mene  ;)

taj koljeno,debeli booster i trajko su botovi sto se tice compa ubace nekom od admina keylogger i onda hackaju uuu jeb nemojte vise tako jako. :D

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


oni kao moji frendovi kad mi kazu : Hej, hackao sam ovom profil. Ja ga pitam kako, a on kaze : Pa dao mi pass a ja  sve pokvario  :-[ ??? omg
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

Correlli

Citat: [SA]Geooo poslato Jun 07, 2009, 23:29:04 POSLE PODNE
oni kao moji frendovi kad mi kazu : Hej, hackao sam ovom profil. Ja ga pitam kako, a on kaze : Pa dao mi pass a ja  sve pokvario  :-[ ??? omg

Jao, baš su jadni ljudi koji misle da su nekom nešto hackali ako mu on sam da password ili ga oni pogode.

[CH]grudvo

Citat: zerocoolos poslato Jun 07, 2009, 21:36:19 POSLE PODNE
Citat: ███â–"â–'â–'TRAJKOâ–'â–'â–"███ poslato Jun 07, 2009, 21:33:22 POSLE PODNE
hah zero taj je provalio sifru ali taj nema pojma sa smf uso u admin i sve sjxxxx(da ne psujem) i sve izmrckao i sjxxxx hah djuro ono sto neznas nemesaj se

hehe trajko, takvi nobovi kao ti ne mogu niti svoj windows oborit kad ga treba instalirat a tu pričaš o nekakvom hackanju, premlad si jos za te stvari... a i ostali koji samo traze neke hack programe neka odustanu od tog samo ce oni postati metama takozvanog hacka...

odakle tebi dolaze te provale sve????



a trajko budel onaj stephan 15 nesto....najebo je....

trajko

PLIVA MNOGO VREDJAS PORAZGOVARACU SA ADMINOM ZA KAZNU.........ja znam da oborim smf forum i nemojte vredjati

@Trajko
Promovisanje hackinga na ovom forumu je zabranjeno!To sto 90% tvojih 'hackera' ima bar po 10 trojanaca na komu ih ne cini hakerom
vec cistom metom i dajte malo etike,dosta tog glupiranja.

@zerocolos/Zorane
Slazem se u potpunosti sa tobom da je greska u nekom od template smf foruma pa bih tako savetovao Vlasniku Balkan-SF servera da malo preslisa svoje admine.

netko mi pobrisao dio coda, nisam noob znam sta je hack sta je template error

ja i galeb imamo pristup cpanelu jedini i jos 2 decka koji su bas ono PRO dizajneri i moji RL frendovi..

po 25 godina nebi me sjebali nikad...


@trajko

jadnice... djecacicu nasao si se kurcit Zoranu... prvo pogledaj njegove godine, gdje ti je postovanje?

i pazi da se ne prijetis previse za ovo hackanje smf-a....

@bane

hvala na savjetu, promjenio sam cpanel pass, a dalje cemo vidjet kada vratim sve na staro...

LOCK ovdje da ne bih morao poceti dijeliti banove...