[MAP] Kafic na krizanju!

Započeo 3KvSi|, Mart 25, 2012, 22:05:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nevalja lokacija (na sred ceste) non RP je ali za trud 7/10

Citat: 3KvSi| poslato Mart 25, 2012, 22:12:40 POSLE PODNE
Nije non rp,omg tako sam vidio na mnogo servera,ali drugacije di ima po 50/60 igraca,nije non rp!!!

Ako neki server ima nešto takvo, netrebaš ti im odmah izkopirat ideju i pravit isto. Osmisli nešto novo ;) !

Balkan Exprees ima tako,ako vas zanima,a ja sam slicno napravio za svoj server,i nije non RP!!! Nema u Rlu takvoga,ali ima na mnogima tako,tako da ako vam se nesvidja nemorate kom,ali pogledajte balkan underground,exprees,gefoorce itd,imaju tako!!! Nije da kopiram,ali doso sam na ideju da napravim tako ,slicno!!!!!
Radim Sljedece!!

Web Dizajn,uredjivanje Foruma,Kategorija,Instalacija SMF,PHPa! : Znanost WebDizajna : 94%

MTA - Mappam,sve vrste,sta se tice cesta,tunela,konstrukcija,zgrada,burgova,ili salon auto/moto/brod! : ZNANOST Mappanja: 98%

Pawno - Prevadjam GameModove,dodajem neke komande,Editovanje,te ostale stvari : ZNANOST Pawn: 35%

GameMode - Ubacujem u GamePanel ,instalacija,i pokretanje servera u najkracem roku : ZNANOST GM : 99%


3KvSi| Web/Pawn/Mta Dizajner!

Citat: 3KvSi| poslato Mart 26, 2012, 19:33:26 POSLE PODNE
Balkan Exprees ima tako,ako vas zanima,a ja sam slicno napravio za svoj server,i nije non RP!!! Nema u Rlu takvoga,ali ima na mnogima tako,tako da ako vam se nesvidja nemorate kom,ali pogledajte balkan underground,exprees,gefoorce itd,imaju tako!!! Nije da kopiram,ali doso sam na ideju da napravim tako ,slicno!!!!!
Sunce ti ludo,pa jel ti znas uopste sta je RP,nije RP ako ima na sto vise servera,lol...

Gde je to na BU i na GeForce...?

Btw,kad' je B.E bio RP server?