G-Shock Update (veceras u 21.00)

Započeo Impulseâ„¢, Januar 16, 2012, 16:10:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Update v1.2

Opstanak
Zbog pojedinih bagova i novih stvari uradi cemo nas prvi update,koji ce biti pusten u rad veceras u 21.00."Vandredno" stanje na serveru me je podstaklo da nastavim sa trudom i radom.Hakovanje,obaranje hostinga i mnogo drugih stvari koji su neki ljubomorni ljudi uradili nije nas slomilo.Na serveru vlada dobra brojnost,po danu oko 15 igraca.Zadovoljan sam,ali jos treba truda i rada,da bi se postiglo nesto.Svake druge sedmice ce se raditi update.Smjenjeni su svi lideri,a i pojedini gsovi i admini.Stvorena je nova uprava koja ce upravljati serverom,u slucaju velikog broja zalbi,uprava ce biti smaknuta sa mjesta

O Update-u
U ovom prvom nasem update uradjene su neke stvari,koje cu da nabrojim.Smanjen je broj organizacija/bandi/mafija


  • Novi intro
  • 3 Popravljen  buga
  • Novi speedometer
  • Novi system mobilnog
  • Ubacene server poruke
  • Novi trg prekoputa opstine
  • GameSages - GameMasters
  • Report primaju i gsovi
  • System učenja

Bugovi
Prijavljivanje bagova na forumu je bilo i nije puno bagova prijavljeno.Ono sto je prijavljeno to je i ispravljeno.Prvi bag je bio da kad kupi motor/brod/helis/auto ne skinu se pare ispravljeno.Drugi bag je bio da se u zatvori mogla koristit komanda za odjavljivanje sa eventa koja je direktno portala u ls ispravljeno.Treci bug je bio da kad neko plati ili kupi nesto izacuje poruku Taj_Taj je pokusao spawnati novac u stvari nije spawnao ispravljeno.



Nove stvari
Telefon
Na server je ubacen i novi 3d telefon. slika
Novi intro
Novi intro/tutorijal je ubacen,radi ljepseg registrovanja i uljepsavanja servera.Onaj tutorijal je meni prelos pa sam promjenio
Novi speedometer slika
Prosli speedometer nije pokaivao nista,bio je previse ubagovan.Pa sam napravio laksi i jednostavniji speedometer koji ce se koristiti do sledeceg update.On ce biti zamjenjen novim i boljim koji ce imati jedan unikatan system.
Server poruke slika
Na server su ubacene server poruke koje nisu prije bile.Ubacene su radi novosti i lakseg saznanja komandi.
Registger/Login slika
Radi vece sigurnosti vaseg accaunta uveli smo stil *.Da vam vise niko ne moze pogledati/kopirati vasu lozinku.
Report system
Sada reporte mogu primati i gamemasteri.
System Ucenja-Unikatno
Posto sam htio unikatan server to cu i da uradim.Jedan novi system koji zasigurno nema ni na jednom serveru.Mapa jos nije napravljena,ali evo kako funkcionise.Komandom /learnlang vam se otvara dijalog u kojem pise koji jezik hocete da naucite.Za sad imaju Japanski,Spanski,Italijanski.Imaju 3 stepena koja se placaju.Prvi je 300$,drugi 400$,a treci je 500$.U sledeca 2 dana bice uradjeno jos 4 jezika a to su Ruski,Njemacki,Kineski,Francuski

Zahvaljujem se Luksi i Joxy-ju.Pomogli su mi oko systema