[MAP] BANK - INTERIOR

Započeo DeadDon, Decembar 13, 2011, 17:20:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Citat: [SL]Reggie poslato Decembar 13, 2011, 20:10:26 POSLE PODNE
Å to se mene tice dm serveru ni ne treba banka ubacis lijepo /withdraw /transfer i /deposit na svakom mjestu kao Å¡to ima gamersX i gotovo.


Pa da, zašto bi uopće radili mape? -.-"


Citat: Sinesha poslato Decembar 13, 2011, 21:02:12 POSLE PODNE
Citat: Lucky Luciano poslato Decembar 13, 2011, 19:49:42 POSLE PODNE
Tko je rekao da je mapa realistična ili da mora biti realistično. Nije svaki server RolePlay.
Ajde ti meni odgovori jel postoji banka na bar jednom serveru u svetu a da nije RolePlay,kao što ljudi kažu nauči prihvatit' kritiku,sledeći put odradi bolje i biće i bolja ocena :)

Los Balkan RPG , Dawidow SRV (Survival) , FireStormCity....
Poslednja Izmena: Decembar 16, 2011, 16:02:07 POSLE PODNE od Lucky Luciano

Citat: Lucky Luciano poslato Decembar 16, 2011, 16:00:55 POSLE PODNE
Citat: [SL]Reggie poslato Decembar 13, 2011, 20:10:26 POSLE PODNE
Å to se mene tice dm serveru ni ne treba banka ubacis lijepo /withdraw /transfer i /deposit na svakom mjestu kao Å¡to ima gamersX i gotovo.


Pa da, zašto bi uopće radili mape? -.-"


Citat: Sinesha poslato Decembar 13, 2011, 21:02:12 POSLE PODNE
Citat: Lucky Luciano poslato Decembar 13, 2011, 19:49:42 POSLE PODNE
Tko je rekao da je mapa realistična ili da mora biti realistično. Nije svaki server RolePlay.
Ajde ti meni odgovori jel postoji banka na bar jednom serveru u svetu a da nije RolePlay,kao što ljudi kažu nauči prihvatit' kritiku,sledeći put odradi bolje i biće i bolja ocena :)

Los Balkan RPG , Dawidow SRV (Survival) , FireStormCity....
E sada će pola BS-a u potpis staviti ovaj tvoj post posto se vidi da neznaÅ¡  da je RP i RPG isto ..tj. Los Balkan ti je RP server  :D :D :D :D :D :D
Ne igram SA:MP vise..

Totalno NoNRP, ali posto si pocetnik, dobices jedva 3/10, inace pocetnicima uvijek dajm 4-7/10, msm ako je mapa onako losa, no ti nemas pojma.

Ako nisi pocetnik, brisi MTA!

Nemoj to smatrati kao neku uvredu ili tako nesto, normalno da se salim, nego uvijek prije mappanja napravis sebi na listu kako da to izgleda, konfiguraciju objekata i sl. i onda pocnes mappat.
Last nick: Vectro64

Stvarno dobar interior
10/10

Moglo se jos malo bolje doraditi ali ovo je taman...




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Ovo me iskreno ne podsjeca na Banku, msm banke su u drugom fazonu i to...
Ovo me podsjeca na nesto ilegalno...mapa kao ovakva za Banku je 6/10...za nesto sto ce sluziti u ilegalne svrhe 9/10



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

'ala si nas ko zabe preso... jao, ovo banka ? nisi pocetnik jel' tako ? e pa, ako nisi, moze prijedlog ? ugasi lijepo net, idi na onaj gumb START pa na Turn Off Computer, pa onda na Turn off. e pa onda, kada ti se komp. ugasi, izadji malo vanka i druzi se. banka ko..., ma to je toliko ruzno da ni sa jednom lokacijom mogao porediti. 4/10

Dobra je mapa, samo mi se ova fontana nesvidja .. 8/10



Citat: Talavander poslato Decembar 13, 2011, 20:02:35 POSLE PODNE
Ovo više izgleda kao neka štala za konje :D :D :D

Na stalu me i pocetilo kad sam video slike  :D

8/10 razlog naveden u talavanedrovom postu, i fontana u banci... znam da nemora mapa da bude za rp servere, al opet...

5/10 Samo mi je glupo fontana u sred zatvorenog prostora i prska gore u zid a to ne valja brate popravi malo ovo i bit ce super :)  ;)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Iskreno, meni ovo vise nalikuje na zatvor..  8) Svidja mi se trezor, a ovo ostalo bilo bi dobro malo promjenit, previse surovo izgleda. :)

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



9/10 Za RP zbog fontane,msm ovo bi za dm server bilo dobro,npr ubijes nekog dobijes pare i ostavis u banku
Za dm ti je 10/10 neam rijeci...