[MAP] BANK - INTERIOR

Započeo DeadDon, Decembar 13, 2011, 17:20:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


BANK


B  Y      L  U  C  I  A  N  O






UVOD

Dok sam igrao na nekim serverima, bilo me je sram kakve Interiore mapa imaju. Pogotovo ona mala banka u selu, jeli to dovoljno za cijeli grad kao naprmijer Los Santos? Naravno da ne.
To me je potaknulo da sjednem za računalo i malo se poigram. Evo napravio sam mapu (Koju ne dajem/prodajem) zbog osobnih prava. Izvolite slike i komentirajte da li vam se sviÄ'a ili ne.


SLIKA 1




SLIKA 2




SLIKA 3




SLIKA 4




SLIKA 5




SLIKA 6




SLIKA 7





|   M   A   P   A       N   I   J   E      N   A      P   R   O   D   A   J   U   |



Dobar je int, malo si možda još mogao popunit prostor uz zidove, al' dobro je i ovako 10/10.

Ja mislim da je malo non rp,jer npr ta fontana bi te pokvasila kad bi sjedio na tim stolicama,to mi se jedino ne svidja
9/10
[/center]

Svi su ti dali 10 ali meni se iskreno mapa ne svidja a evo i razloga:na prvoj slici vidi se kako ova dvoja vrata "vise" na zidu,a drugi i bitniji razlog je to sto uopste ne izgleda lijepo,nekazem nista za ne preciznost i ne uklapanje ali ajde ti udji danas u bilo koju banku i videces da tu sve lijepo izgleda tj. dole po podu plocice,zidovi od nekih čudesa rigipsa ili šta već na plafonu lusteri al oni lijepi itd. a kod tebe dole beton,gore beton a zidovi su "cigle" ..I da gde si u banci na šalteru video rešetke? Sve u svemu ne svidja mi se...
Ne igram SA:MP vise..

Od kad fontana moze u banci? 9/10 ti dajem,kad ne bi bilo te fontane 10/10 ;)
OTISAO SAM BREEEEEEEEEEEEE

Tko je rekao da je mapa realistična ili da mora biti realistično. Nije svaki server RolePlay.

Snich

wtf, fontana u banci, pa potusit ce ti se ljudi, imas li pumpu za izbacivaje vode?
4/10

Citat: [BU] Snich_Wolf poslato Decembar 13, 2011, 19:50:13 POSLE PODNE
wtf, fontana u banci, pa potusit ce ti se ljudi, imas li pumpu za izbacivaje vode?
4/10

Citat: Lucky Luciano poslato Decembar 13, 2011, 19:49:42 POSLE PODNE
Tko je rekao da je mapa realistična ili da mora biti realistično. Nije svaki server RolePlay.


Ovo više izgleda kao neka štala za konje :D :D :D

Å alim se :D 10/10
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Å to se mene tice dm serveru ni ne treba banka ubacis lijepo /withdraw /transfer i /deposit na svakom mjestu kao Å¡to ima gamersX i gotovo.
[/center]

Bas tako Reggie..Luciano prihvati kritike i odradi bolje :)
OTISAO SAM BREEEEEEEEEEEEE

Citat: Lucky Luciano poslato Decembar 13, 2011, 19:49:42 POSLE PODNE
Tko je rekao da je mapa realistična ili da mora biti realistično. Nije svaki server RolePlay.
Ajde ti meni odgovori jel postoji banka na bar jednom serveru u svetu a da nije RolePlay,kao što ljudi kažu nauči prihvatit' kritiku,sledeći put odradi bolje i biće i bolja ocena :)
Ne igram SA:MP vise..