Liberty [RPG]

Započeo DeadDon, Januar 03, 2012, 10:57:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: [SC] Ricken poslato Januar 04, 2012, 00:19:30 PRE PODNE
Citat: !вÑ"!Ñ•Ñ"уzιι¢нâ,,¢ poslato Januar 03, 2012, 14:42:40 POSLE PODNE
Sretno, opis extra
@Off topic: Jebo vas LB sta ste se svi napalili na taj LB pol servera ima te fore s kamionom i sta sad??
Ti govoris "Jebo vas LB" Pa ti si citav mod kopiro od lb + forum.I ako sada prelazim na drugi server o lb nemislim nista lose server je medu najjacima na balkanu.

OnTopic: Sretno vam odlican opis.

Sine moj dragi ja tu kazem da sta ste se napalili na LB i sta napadate covjeka tu, kao prvo mod koj je objavljen na BS-u koj je neznam kopija LB-a ili je LB editan od njega.
Ugl. ja sam taj mod skinuo i edito i napravio druge mape, komande itd.... I da sam cijeli LB kopiro ako oces igraj ako neces nemoras no neces mi govorit sta je ako je i kopija CH-a neka mi se obrati head ch-a... Skini taj mod pogledaj systeme identicni su LB-u a ja nemam zivaca da te gluposti preuredujem, mod je bio kakav je bio ako nisi zelio igrati na takvom serveru nisi trebo nauci se traziti vrline a ne mane...

@On topic: Bio sam na serveru nie los mada ima previse vozila :S
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Srećno :)
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Sta jos necu videti :) Kakva su ovo pravila ? To mi se uopste ne dopada,ostalo je sve ok ! ;)

Citat: Nxidza poslato Januar 04, 2012, 00:49:01 PRE PODNE
Sta jos necu videti :) Kakva su ovo pravila ? To mi se uopste ne dopada,ostalo je sve ok ! ;)

Lol cuj sta neces vidjeti,pa ne mroa svaki server biti rp eto lb sa ovakvim istim pravilima ima 100 igraca svaki dan i rekord od 136
[/center]

Imam pitanje za ove Å¡to smaraju sa LB:
Da li je ovo reklama Los Balkan servera ili Liberty servera?

OT: Srećno, dobar je opis.


Svaka čast, odličan opis, vidi se da je ogroman trud uložen, a to ako i je kopija, nemoras se zamarat, jer nije uvijek sve u skripti ;)

Sretno!  :)

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

Ekstra opis,a i predobar tip servera!Meni se svidja  ;)
Ne igram SA:MP vise..