Night Voodo RolePlay [Otvaranje 29.12.2011 u 20:00 h]

Započeo [PL]Renato Melo, Decembar 21, 2011, 16:56:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Stani, zar ste mislili na osnovu ovoga da optuzite nas community i prvenstveno panameR.-a...
Pa molim vas...ako niko ovo nije primjetio, onda idite kod ocnog doktora da vam prepise dioptriju...

PS radi cuda, ali tragovi uvjek ostanu... obratite paznju na ovo iza panameR. i iza ostalih stvari...vidi se da je prepravljano...
Tavlander Sramota treba da te bude!!!



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Citat: Poslednji Don poslato Decembar 27, 2011, 12:03:15 POSLE PODNE
Stani, zar ste mislili na osnovu ovoga da optuzite nas community i prvenstveno panameR.-a...
Pa molim vas...ako niko ovo nije primjetio, onda idite kod ocnog doktora da vam prepise dioptriju...

PS radi cuda, ali tragovi uvjek ostanu... obratite paznju na ovo iza panameR. i iza ostalih stvari...vidi se da je prepravljano...
Tavlander Sramota treba da te bude!!!

ziva istina !
posljednji don je uhvatio nekoga na dijelu

hahaha ne lažite, svi znate da kada se koristi SNIPING TOOL takva bude kvaliteta slike.

Neka admin provjeri bazu ovde na da vidite koji e mail koristi ako ga nije promenio!!!!

I baš zanimljivo kako sam ovaj sneg sredio tj on mi ostao netaknut ako vi kažete da je photoshop!!!

EDIT: evo poslednji DON uporedi ovu sliku sa ovom drtugom pa pogledaj oko slova šta se pojavjuje kada koristiš SNIPING TOOL na WIN 7

Poslednja Izmena: Decembar 27, 2011, 12:39:14 POSLE PODNE od Talavander
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Znači na dobrom ste putu da vas izbacim kao gaming zajednice sa ovog foruma zauvijek!
Puštam vas da pokušate nešto napravit jer znam kako je teško postić "popularnost" tj. da server uspije ali vi ne prestajete iako ste davno zaslužili ostat bez svog mjesta na ovom forumu(mislim na obe zajednice TX i NV)..
Ali kada budete "uklonjeni"(ako ovako nastavite) neće vam to bit jedina kazna nego će autori ovih tema(opet mislim na obe gaming zajednice) dobit ban na mjesec dana kao i oni što su pisali komentare koji su doveli do toga(ako bude potrebe)!
Napisao sam već dosta puta da se takvi "dokazi" šalju nekome od administracije(preporučljivo je slat jednom te istom članu ako je već upućen u taj problem).. a isto tako ako se ispostavi da su dokazi lažni desit će se naopako, ne onako kako ste vi to zamislili.Pitate se zašto pišem ovoliko puta kako će doći do toga a ništa ne poduzimam.. e pa čekam još malo tako da se nećete imat pravo žalit ili tražit neke razloge zbog čega i kako.


Ne, ne mrzim vas!
Pozdrav i pamet u glavu. :)