ASRP

Započeo BrOnG, Februar 12, 2010, 17:39:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ludi Grad

Brong zar stvarno mislis da si postigao nesto sa ovim postom kojih je bilo na 1000000 miliona na ovome serveru cak sam i ja pisao sve to i sad bi se najradije ubio, jer sam pisao gluposti......ali sa pravom jer su me tad iznervirali....... Pa gledaj tvoj server ne znam stvarno ni koji je, ali da je neki popularniji cuo bi sigurno...... LG vec postoji ihahaj kao i svi ostali koji su na onoj listi tako da nemas pravo sta prigovarati...... I da dodam ovu recenicu koju sam X puta napisao....... Da sam ja prvi na BALKANU otvorio ovaj FORUM sigurno bi malo favorizovao svoj nego neciji tudji server!!!!, a ne vjerujem i da neki drugi nebi...... Tako da dzabe samo prigovaras, dosao sam na ovaj FORUM cak iako sam znao da je Soprano(vlasnik CHa) ujedno i vlasnik ovoga FORUMA i prije nego sto se nije otkrio....... pa sta? dosao sam malo da se zabavim da se ismije malom Bafficu, pa mozda cak i da naucim neke stvare....... I cini mi se da je ovaj FORUM u posljednje vrijeme postao sve osim za ono za sta ja ustvari napravljen,a to je da se NAUCI skriptati........
Lijep Pozdrav,
            _MaX_PaYnE_  ;)

MrBaff

Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Februar 12, 2010, 19:09:54 POSLE PODNE
Brong zar stvarno mislis da si postigao nesto sa ovim postom kojih je bilo na 1000000 miliona na ovome serveru cak sam i ja pisao sve to i sad bi se najradije ubio, jer sam pisao gluposti......ali sa pravom jer su me tad iznervirali....... Pa gledaj tvoj server ne znam stvarno ni koji je, ali da je neki popularniji cuo bi sigurno...... LG vec postoji ihahaj kao i svi ostali koji su na onoj listi tako da nemas pravo sta prigovarati...... I da dodam ovu recenicu koju sam X puta napisao....... Da sam ja prvi na BALKANU otvorio ovaj FORUM sigurno bi malo favorizovao svoj nego neciji tudji server!!!!, a ne vjerujem i da neki drugi nebi...... Tako da dzabe samo prigovaras, dosao sam na ovaj FORUM cak iako sam znao da je Soprano(vlasnik CHa) ujedno i vlasnik ovoga FORUMA i prije nego sto se nije otkrio....... pa sta? dosao sam malo da se zabavim da se ismije malom Bafficu, pa mozda cak i da naucim neke stvare....... I cini mi se da je ovaj FORUM u posljednje vrijeme postao sve osim za ono za sta ja ustvari napravljen,a to je da se NAUCI skriptati........
Lijep Pozdrav,
            _MaX_PaYnE_  ;)
SAD JE DOSTA !!! SKOCICU S MOSTA !!! < zajebavam se samo eto cuo danas mocnu 'recenicu' pa da ne zaboravim :)

Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Februar 12, 2010, 19:09:54 POSLE PODNE
Brong zar stvarno mislis da si postigao nesto sa ovim postom kojih je bilo na 1000000 miliona na ovome serveru cak sam i ja pisao sve to i sad bi se najradije ubio, jer sam pisao gluposti......ali sa pravom jer su me tad iznervirali....... Pa gledaj tvoj server ne znam stvarno ni koji je, ali da je neki popularniji cuo bi sigurno...... LG vec postoji ihahaj kao i svi ostali koji su na onoj listi tako da nemas pravo sta prigovarati...... I da dodam ovu recenicu koju sam X puta napisao....... Da sam ja prvi na BALKANU otvorio ovaj FORUM sigurno bi malo favorizovao svoj nego neciji tudji server!!!!, a ne vjerujem i da neki drugi nebi...... Tako da dzabe samo prigovaras, dosao sam na ovaj FORUM cak iako sam znao da je Soprano(vlasnik CHa) ujedno i vlasnik ovoga FORUMA i prije nego sto se nije otkrio....... pa sta? dosao sam malo da se zabavim da se ismije malom Bafficu, pa mozda cak i da naucim neke stvare....... I cini mi se da je ovaj FORUM u posljednje vrijeme postao sve osim za ono za sta ja ustvari napravljen,a to je da se NAUCI skriptati........
Lijep Pozdrav,
            _MaX_PaYnE_  ;)

ASRP nije popularan jer za dobar server treba dobar gamemode a za dobar gamemode treba vremena zato su sva ta beta testiranja i ta sranja jer nećemo sada neki jadan GF Edit staviti pa neka se igraju,tako server 100% propada..no dobro neću sada o ovome ali da ti naglasim ovo da se NAUCI scriptat,ako je to jedina svrha onda mogu samo reći "Mission Failed" (( :D )) jer ova zajednica se sastoji ili od n00bova koji nemaju pojma,vlasnika malih servera koji neznaju puno o scriptanju i onih koji znaju ali nisu baš spremni za pomoći,ima iznimki naravno neću sada reći npr. tutoriali prevedeni i preuzeti sa SAMP Wikipedia i sa SAMP foruma jako su korisni i meni osobno su jako pomogli no ljudi koji su zbilja spremni pomoći na ovome forumu su kako bi se to reklo "nacionalna manjina",ali to malo što je može biti motivacije i s vremenom možda i bude bolje

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

Citat: TheSaint poslato Februar 12, 2010, 19:19:53 POSLE PODNE
Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Februar 12, 2010, 19:09:54 POSLE PODNE
Brong zar stvarno mislis da si postigao nesto sa ovim postom kojih je bilo na 1000000 miliona na ovome serveru cak sam i ja pisao sve to i sad bi se najradije ubio, jer sam pisao gluposti......ali sa pravom jer su me tad iznervirali....... Pa gledaj tvoj server ne znam stvarno ni koji je, ali da je neki popularniji cuo bi sigurno...... LG vec postoji ihahaj kao i svi ostali koji su na onoj listi tako da nemas pravo sta prigovarati...... I da dodam ovu recenicu koju sam X puta napisao....... Da sam ja prvi na BALKANU otvorio ovaj FORUM sigurno bi malo favorizovao svoj nego neciji tudji server!!!!, a ne vjerujem i da neki drugi nebi...... Tako da dzabe samo prigovaras, dosao sam na ovaj FORUM cak iako sam znao da je Soprano(vlasnik CHa) ujedno i vlasnik ovoga FORUMA i prije nego sto se nije otkrio....... pa sta? dosao sam malo da se zabavim da se ismije malom Bafficu, pa mozda cak i da naucim neke stvare....... I cini mi se da je ovaj FORUM u posljednje vrijeme postao sve osim za ono za sta ja ustvari napravljen,a to je da se NAUCI skriptati........
Lijep Pozdrav,
            _MaX_PaYnE_  ;)

ASRP nije popularan jer za dobar server treba dobar gamemode a za dobar gamemode treba vremena zato su sva ta beta testiranja i ta sranja jer nećemo sada neki jadan GF Edit staviti pa neka se igraju,tako server 100% propada..no dobro neću sada o ovome ali da ti naglasim ovo da se NAUCI scriptat,ako je to jedina svrha onda mogu samo reći "Mission Failed" (( :D )) jer ova zajednica se sastoji ili od n00bova koji nemaju pojma,vlasnika malih servera koji neznaju puno o scriptanju i onih koji znaju ali nisu baš spremni za pomoći,ima iznimki naravno neću sada reći npr. tutoriali prevedeni i preuzeti sa SAMP Wikipedia i sa SAMP foruma jako su korisni i meni osobno su jako pomogli no ljudi koji su zbilja spremni pomoći na ovome forumu su kako bi se to reklo "nacionalna manjina",ali to malo što je može biti motivacije i s vremenom možda i bude bolje

Da imaju samo dvojica koja zele pomoci i koja znaju (a ima ih vise) dovoljno je, samo pogledaj koliko je tema otvoreno oko skriptanja i na koliko ih je odgovoreno, samo pogledaj koliko se novih servera otvorilo...

decko se uzivio kada sam ja imo server nisam nikom srao posto znam vodit rp a ti sto imas taj novi srvr ako je to rp i ako se tako ponasas prema igracima ko i preema ovim tu clanovima ljepo ce ti proc server server ce ti bit ko pustinja ici ces sam ti i niko 2 budi malo ljubazan i nemoj sa beta modom uopće kupovat host kada napravis svoj onda se tu hvali iako ovo nije bilo pohvala tako da decko imam 13 godina ali stvarno odrasti

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

turker_kc

U pravilima pise da treba imat kupljenu web domenu + hostani server (ne na free hostingu etc)

a za 30 igraca dnevno pise da to treba imat sever bez prvog navedenog da bi usao na listu  ::) ::)

Brong kao prvo neprozivaj ST i ostale igrace.Pogledaj care malo ST forum pa se onda javi.Server stalno po 30,40 igraca pa ti vidi!!!

matemandbrnaze742

Pusti ga Joker dok je igrao na ST bio je ST dobar sad kad na njemu nema nista onda ST nevolja imao je 100 prilika koje su mu owneri dali da bude i Admin i GameMaster i sad to nije pa sad sere po nama.Ako neznate tko je on on je Lonka tj Hector_Cortez

Ma svejedno ali nemoze se tako ponasati!!!Postoje i ovde neka pravila,ko je on da vredja ST i ostale igrace!!!
Poslednja Izmena: Februar 12, 2010, 20:33:52 POSLE PODNE od [ST]JoKeR

Correlli

Citat: BrOnG poslato Februar 12, 2010, 17:39:39 POSLE PODNE
Gospodine "Soprano".
Zanima me zasto AS:RP nije na toj službenoj listi?
Jel imamo vaš banner?Da.Jel vi imate naš?Da.
Onda nerazumijem zasto nismo, molim da mi objasnite!

Šta se ima tu objašnjavat..?

Correlli

Citat: BrOnG poslato Februar 12, 2010, 18:31:46 POSLE PODNE
ja sam samo rekao istinu,a Balkan SAMP,da nešto kažem o njemu,Soprano ga nazvao "Zajednica za obrazovanje novih scriptera i podršku novim serverima"..tako je napisano ali ovo je za gospodina "Soprano" mali projekt za reklamiranje CH-a kako bi privukao još više igrača!
Ja stvarno ne znam odakle vi ljudi dolazite? Ovaj forum NIJE napravljen da bi favoriziro CH zajednicu, to ti ja mogu reći jer ja sam neutralan ovdje. Nemate vi pojma o pojmu.

Citat: BrOnG poslato Februar 12, 2010, 18:31:46 POSLE PODNE
E pa jadno je ovo,zbilja jadno i nadam se da ćete se svi vi koji čitate ovaj post malo zamisliti i vidjeti kako ste već sigurno dobili nekakav PM kojim se reklamira CH,nemojte reći da ne primječujete kako je jedina kriterija za Globalnog Moderatora ovdje "Morate igrati na CH"
Za svaku zajednicu koja je poslala PM meni ili kojem drugom Administratoru sa opisom servera sam poslao kružni PM svakom korisniku ovog foruma.
Ne znam šta je vama ljudima, ali ako je neki Moderator sa CH zajednice onda je to apokalipsa ili šta? A ovu hrpu Moderatora sa drugih zajednica ne vidite? Još sam vam dao prijave da se sami prijavite za Moderator-rank. Poslije jebanja nema kajanja.

Citat: BrOnG poslato Februar 12, 2010, 18:31:46 POSLE PODNE
i kako se općenito dobrih 60% ove zajednice sastoji od CH igrača,a kada bi se gledali aktivni članovi vjerojatno i 80%,ova zajednica napravljena je za reklamaciju i promoviranje CH-a i to je i njezina jedina svrha što se Soprana tiče,što se mene tiče ja neželim imat posla sa vama kao zajednicom i mogu samo reći da je ovo "nisko",jako "nisko" te da je ova zajednica nešto zbog čega se svi možete sramiti
Zbogom, ne znam šta još radiš ovdje ako ne želiš imati posla sa nama? Još želiš na listu službenih balkanskih servera?
Nemamo se mi nićega sramiti, mi pravimo jednu vrlo korisnu stvar za SA:MP na Balkanu, ako ste neki ljubomorni.. e, pa ja vam onda ne mogu pomoći.

Citat: BrOnG poslato Februar 12, 2010, 18:31:46 POSLE PODNE
a što se tiče CH-a,jadan vam je RolePlay a i gamemode vam je sranje,tako da mogu samo reći kako su vam ti "prljavi trikovi" jedino što vam je donijelo taj uspijeh
Kad budeÅ¡ ti imao barem pola znanja o skriptanju kao zerocoolos koji radi na CH-RP skripti (koju ti vrijeÄ'aÅ¡) onda se javi i dat ću ti Administrator rank na ovom forumu, ali znam da se to nikad neče desit zato se ne brinem da ću ti morat dati taj rank.

Citat: BrOnG poslato Februar 12, 2010, 18:31:46 POSLE PODNE
i samo mogu reći: "cao cigani"
Evo tebi jedan ban na 3 dana da se malo pomiriš, važi? Psovanje nije dozvoljeno ni na jednu zajednicu.

Citat: BrOnG poslato Februar 12, 2010, 18:31:46 POSLE PODNE
EDIT: i da,All Saints će biti prvi RolePlay server na balkanu!Mnogi ce se ovome nasmijat, al vidjet cemo ko ce se kome smijat.
Stvarno? Jao, nemoj me tako nasmijavati "jarane", povratit ću jer sam danas popio puno žestokog alkohola pa mi nije baš dobro u želudcu. :-\
Prvi RolePlay na Balkanu je bio moj server koji je radio već u 2006 godini čak i prije nego što je Soprano napravio CH SA:MP zajednicu sa mnom (a poslije je išao svako svoj put koji nas je opet doveo na ovaj forum, zar nije život krasan?).
A kad završim LI-RP, onda češ tek vidjeti šta je prava RP skripta.
Nemoj biti smiješan ako misliš da češ imati sa GF editom najbolji RP server.

Citat: BrOnG poslato Februar 12, 2010, 18:31:46 POSLE PODNE
Mnogi ce se ovome nasmijat, al vidjet cemo ko ce se kome smijat.
Pa ako hočeš pravo, ja mislim da se tebi ne smije samo Balkan SA:MP zajednica, nego čak i tvoja RP zajednica, samo pogledaj se šta si napisao..

Citat: BrOnG poslato Februar 12, 2010, 18:31:46 POSLE PODNE
Citat"cao cigani"
Zbogom čobane.

Pozdrav,
  Balkan SA:MP ekipa
Poslednja Izmena: Februar 13, 2010, 01:27:10 PRE PODNE od Don Correlli