ASRP

Započeo BrOnG, Februar 12, 2010, 17:39:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Gospodine "Soprano".
Zanima me zasto AS:RP nije na toj službenoj listi?
Jel imamo vaš banner?Da.Jel vi imate naš?Da.
Onda nerazumijem zasto nismo, molim da mi objasnite!
AS:RP V1.0 u izradi=35%

Mozda zbog ovog,
Ovdje možete raspravljati o službenim i poznatim Balkan SA:MP serverima.

A pogledaj i ovo...
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=3455.0
Poslednja Izmena: Februar 12, 2010, 17:42:03 POSLE PODNE od °|Chris|°

A da??
Vidi kolko ima GF igraća!
AS:RP V1.0 u izradi=35%

matemandbrnaze742

Da al GF je server koji vec dugo postji i ima svaki dan igraca na njemu al sad nez sto je

brong valjda vam treba prvo server koji radi, a ne koji je u beta fazi  ;)
mislim niste ni napravili gm vec bi na listu, yea rajt  :P

matemandbrnaze742

A i ovo pogledaj
Citat- dnevno morate imati najmanje 30 igrača,

Dnevno imati najmanje 30 igrača?!Pa GF niti LG nemaju dnevno 30 igrača,a tvoj ljubljeni ST a.k.a n00bovski server je sramota cijeloga balkana,posebno zbog ovakvih kao što si ti koji su tamo administratori a nemaš pojma niti o pravilima RolePlay-a onda mi još naglašavate taj RolePlay,pa jbt server vam možda ima igrača,imao bi i ASRP 30 igrača da bi samo tako poklanjao gamemastere mislim jbt imate 30 igrača od toga 10 gamemastera i hrpu admina,a od 10 gamemastera 1 valjda uopće zna što je to RolePlay,to da ASRP možda nije po kvantiteti bolji od vaše njubare ili kako vi to zovete "ST" je istina,ali treba se gledati KVALITETA!A po kvaliteti ste ti i tvoj cijeli community najveća SRAMOTA za cijeli RolePlay i općenito za SAMP,BTW RP-ao sam jednom sa tobom i da leveli ti u IC ne postoje ;)
AS:RP V1.0 u izradi=35%

Citat: BrOnG poslato Februar 12, 2010, 18:20:26 POSLE PODNE
Dnevno imati najmanje 30 igrača?!Pa GF niti LG nemaju dnevno 30 igrača,a tvoj ljubljeni ST a.k.a n00bovski server je sramota cijeloga balkana,posebno zbog ovakvih kao što si ti koji su tamo administratori a nemaš pojma niti o pravilima RolePlay-a onda mi još naglašavate taj RolePlay,pa jbt server vam možda ima igrača,imao bi i ASRP 30 igrača da bi samo tako poklanjao gamemastere mislim jbt imate 30 igrača od toga 10 gamemastera i hrpu admina,a od 10 gamemastera 1 valjda uopće zna što je to RolePlay,to da ASRP možda nije po kvantiteti bolji od vaše njubare ili kako vi to zovete "ST" je istina,ali treba se gledati KVALITETA!A po kvaliteti ste ti i tvoj cijeli community najveća SRAMOTA za cijeli RolePlay i općenito za SAMP,BTW RP-ao sam jednom sa tobom i da leveli ti u IC ne postoje ;)


St se popravio i ima preko 30 igraca, sad upravo ima 32...a ti nemas prava nikoga vrjedat na ovom forumu, ako ti se ne svida cao..slobodno idi

 ja sam samo rekao istinu,a Balkan SAMP,da neÅ¡to kažem o njemu,Soprano ga nazvao "Zajednica za obrazovanje novih scriptera i podrÅ¡ku novim serverima"..tako je napisano ali ovo je za gospodina "Soprano" mali projekt za reklamiranje CH-a kako bi privukao joÅ¡ viÅ¡e igrača!E pa jadno je ovo,zbilja jadno i nadam se da ćete se svi vi koji čitate ovaj post malo zamisliti i vidjeti kako ste već sigurno dobili nekakav PM kojim se reklamira CH,nemojte reći da ne primječujete kako je jedina kriterija za Globalnog Moderatora ovdje "Morate igrati na CH" i kako se općenito dobrih 60% ove zajednice sastoji od CH igrača,a kada bi se gledali aktivni članovi vjerojatno i 80%,ova zajednica napravljena je za reklamaciju i promoviranje CH-a i to je i njezina jedina svrha Å¡to se Soprana tiče,Å¡to se mene tiče ja neželim imat posla sa vama kao zajednicom i mogu samo reći da je ovo "nisko",jako "nisko" te da je ova zajednica neÅ¡to zbog čega se svi možete sramiti,a Å¡to se tiče CH-a,jadan vam je RolePlay a i gamemode vam je sranje,tako da mogu samo reći kako su vam ti "prljavi trikovi" jedino Å¡to vam je donijelo taj uspijeh i samo mogu reći: "cao cigani"
EDIT: i da,All Saints će biti prvi RolePlay server na balkanu!Mnogi ce se ovome nasmijat, al vidjet cemo ko ce se kome smijat.
Citat"cao cigani"
Poslednja Izmena: Februar 12, 2010, 18:35:10 POSLE PODNE od BrOnG
AS:RP V1.0 u izradi=35%

matemandbrnaze742

1.CH je odlican server i gamemod mu je odlican
2.Normalno da je 60% clanova CH igraci kad su se oni jedini odazvali na ovo jer Sop je nas sve pozvao a tek nedavno smo saznali da je to on
3.Svaki server ima ovdje pravo na reklamaciju jos nikako nisam dobio PM o CH jedino onaj za Upadate al to sam i dobio od ST,LG,BM itd.

MrBaff

Citat: BrOnG poslato Februar 12, 2010, 18:31:46 POSLE PODNE
ja sam samo rekao istinu,a Balkan SAMP,da nešto kažem o njemu,Soprano ga nazvao "Zajednica za obrazovanje novih scriptera i podršku novim serverima"..tako je napisano ali ovo je za gospodina "Soprano" mali projekt za reklamiranje CH-a kako bi privukao još više igrača!E pa jadno je ovo,zbilja jadno i nadam se da ćete se svi vi koji čitate ovaj post malo zamisliti i vidjeti kako ste već sigurno dobili nekakav PM kojim se reklamira CH,nemojte reći da ne primječujete kako je jedina kriterija za Globalnog Moderatora ovdje "Morate igrati na CH" i kako se općenito dobrih 60% ove zajednice sastoji od CH igrača,a kada bi se gledali aktivni članovi vjerojatno i 80%,ova zajednica napravljena je za reklamaciju i promoviranje CH-a i to je i njezina jedina svrha što se Soprana tiče,što se mene tiče ja neželim imat posla sa vama kao zajednicom i mogu samo reći da je ovo "nisko",jako "nisko" te da je ova zajednica nešto zbog čega se svi možete sramiti,a što se tiče CH-a,jadan vam je RolePlay a i gamemode vam je sranje,tako da mogu samo reći kako su vam ti "prljavi trikovi" jedino što vam je donijelo taj uspijeh i samo mogu reći: "cao cigani"
EDIT: i da,All Saints će biti prvi RolePlay server na balkanu!Mnogi ce se ovome nasmijat, al vidjet cemo ko ce se kome smijat.
Citat"cao cigani"
...cao cigani xD

btw: ko citao knjigu od Nives Celzius? ja mislim da je pola onog laz...tuqa jedna...

Citat: BrOnG poslato Februar 12, 2010, 18:31:46 POSLE PODNE
ja sam samo rekao istinu,a Balkan SAMP,da nešto kažem o njemu,Soprano ga nazvao "Zajednica za obrazovanje novih scriptera i podršku novim serverima"..tako je napisano ali ovo je za gospodina "Soprano" mali projekt za reklamiranje CH-a kako bi privukao još više igrača!E pa jadno je ovo,zbilja jadno i nadam se da ćete se svi vi koji čitate ovaj post malo zamisliti i vidjeti kako ste već sigurno dobili nekakav PM kojim se reklamira CH,nemojte reći da ne primječujete kako je jedina kriterija za Globalnog Moderatora ovdje "Morate igrati na CH" i kako se općenito dobrih 60% ove zajednice sastoji od CH igrača,a kada bi se gledali aktivni članovi vjerojatno i 80%,ova zajednica napravljena je za reklamaciju i promoviranje CH-a i to je i njezina jedina svrha što se Soprana tiče,što se mene tiče ja neželim imat posla sa vama kao zajednicom i mogu samo reći da je ovo "nisko",jako "nisko" te da je ova zajednica nešto zbog čega se svi možete sramiti,a što se tiče CH-a,jadan vam je RolePlay a i gamemode vam je sranje,tako da mogu samo reći kako su vam ti "prljavi trikovi" jedino što vam je donijelo taj uspijeh i samo mogu reći: "cao cigani"
EDIT: i da,All Saints će biti prvi RolePlay server na balkanu!Mnogi ce se ovome nasmijat, al vidjet cemo ko ce se kome smijat.
Citat"cao cigani"


Jao kako bi ja tebi ban sad spalio...ovo oko ch i balkan sampa smo presli vec 1000puta ...niko te ne drzi ovdje uvjek kaze soprano...

Svi serveri koji su trenutno na Balkan sluzbenoj listi su to zasluzili, svojim dugovremenim postojanjem i stabilnoscu. Za sve nove imas tamo kriterije koliko igraca treba imati i sl. VI ste novi server i nemate toliko igraca, kad ih nakupite prijavite se i bit cete stavljeni. Ovdje se ne ulazi u to kakav je koji mode i kakav je RP, mi brojimo igrace. I necu se vise prepirati oko toga, moje namjere su ovdje previse ocite, ovdje svi imaju jednaka prava, da ovo sluzi za reklamiranje CH onda bi ti na vrhu i nadnu foruma bio ogroman banner od CH. A poruke se ne salju samo za CH nego za sve servere.

Pozdrav,

P.S. Ne tjeraj nas da dijelimo banove bezveze, nego prihvati to kao i svi ostali, jer ovdje si stvoren, tj na ovom forumu su ti pomagali i sl, a ti sad svima vracas ovako.

Momak moj savjet ti je da posjetis okulista,GF dobar dio dana ima preko 30 igraca,ako ne onda se vrti oko 30, stoga nevidim razlog da pricas takve nebuloze.Upravo sam isao na ST provjerit tih "10 Admina i 20GameMastera" koji su izasli iz tvojih usta,i toplo ti preporucam da i ti isto sada udes na ST pa ces vidit da od 33 igraca na serveru je 0 Admina i 1 GameMaster(Znam da boli kada je netko toliko bolji od tebe,ali cemu lagat).O ovim optuzbama da je Soprano otvorio forum samo za privlacenje jos igraca i da ovo sluzi samo za reklamiranje CH-a servera mogu samo reci da se jako slabo snalazis koristeci forum, jer svatko tko je aktivan ovdje na forumu primjetio je da SVI SERVERI IMAJU JEDNAKA prava(Reklamiranje na forumu,Kruzni PM,Banner itd. itd.),samo sto se nade par maloumnih koji ne dobiju ono sto zele i onda im preostane samo da *eru.Kriterij za Super Moderatora je igrat na CH?-Hmm cudno,de mi majketi reci kako sam onda ja dobio Super Moderatora?Jos cu se samo slatko nasmijat na ovo "jadan vam je RolePlay a i gamemode vam je sranje" jer mi je to bilo dovoljno da zakljucim da vodimo raspravu s desetogodisnjakom.

Mogu ti rec samo da odrastes ;)

EDIT:Ispricavam se ako sam nekoga uvrijedio ovim postom,samo sam reko sto mislim  :-*
Poslednja Izmena: Februar 12, 2010, 18:57:15 POSLE PODNE od dinkO14

na ovo zbilja nemam komentara

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!