>>>CroStreets RPG Server [NOVI]<<<

Započeo CroStreets | Victor Mendez, Februar 04, 2010, 15:41:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: [LG]MaX_PaYnE_ poslato Februar 04, 2010, 20:33:57 POSLE PODNE
Citat: Soprano poslato Februar 04, 2010, 20:30:56 POSLE PODNE
Upravo si dobio ban, nisam nigdje u naslovu teme procitao da se tice CH, zapravo ti krsis pravila.
Dosta vise sa CHom ljudi rade svoj posao, ni meni se ne svidjaju, ali ih postujem kao zajednicu, zapravo ni malo ih ne volim, ali ipak imam ljudstva i znam da su najbolji na BALKANU "trenutno" (ali mi cemo ih prevazici i postati najbolji hahhahahha)

Momci jos jednom srecno sa serverom ali da nebi bilo svacega ovde lockacemo TEMU......Sve najbolje jos jednom  ;)

Ti si barem razuman covjek, a ko ce ovima objasniti da se druge servere ne smije pljuvati pogotovo ne u ovakvim temama.

Ludi Grad

Citat: Soprano poslato Februar 04, 2010, 20:36:02 POSLE PODNE
Ti si barem razuman covjek, a ko ce ovima objasniti da se druge servere ne smije pljuvati pogotovo ne u ovakvim temama.
Ma to su djeca koja ne razmisljaju i malo se moze reci RETARDIRANA!!!!! Ti sam znas da niko sa LGa ne voli CH, a i obrnuto, ali ipak se ne vredjamo cak mi, a dodje neko 10seti i kaze za server da je sranje koji je najbolji na BALKANU.....moze se reci da je RETARDIRAN, ali da se ne izrazavam ruznim rijecima recu ovo ostalim KORISNICIMA FORUMA (ko procita procita ko ne jebe mi se)  ;D
Ako vam se da citati citajte ako ne zaboli me  ;D
Ljudi kad svi znamo ko je vlasnik ovog FORUMA i znamo da se CH favorizuje najvise na ovome FORUMU, pa sta?? Imaju puno pravo....ako vam se ne svidja to ili otidjite sa servera ili se nemojte regati, ili napravite vi nesto slicno ovome pa cemo vidjeti dali cete dogurati bar 20 korisnika ONLINE na dan..... Da ste razmisljali kao Benjamin malo ranije mogli ste otvoriti i vi ovaj FORUM i naravno da bi FAVORIZOVALI svoj server, tako da se dzabe ljutite, i ja sam svasta radio po ovome FORUMU dok nisam razmislio ko covjek i rekao da ja od tog nemam nista(dok nisam odrastao)....To znaju i r4 s kojim sam sad u dobrim odnosima(msm ne dobrim da mi je neki frend preko NETA nego ovako u FER kontaktu sam s njim) , a zna i Correli s kojim sam se svadjao cak 2 dana preko PMa  ;D  :D  hahhaha Correli sry na onim uvredama ( ali i dalje mislim da si n00b  :-* ) i jos neki korisnici FORUMA.....I prelazem ako ste dosli uciti skriptati mozete nauciti, ima dobrih skriptera koji ce vam uvijek pomoci (nadam se) i da ne duzim jos vise samo pamet u GLAVU, ne vrijedjate i nece vas niko dirati!!!!!
I da ne mislite da se uvlacima CHovcima u dupe  sa ovim TEXTOM, msm i da mislite boli me ona stvar ja znam u kakvim sam odnosima sa CH zajednicom.......i jos dosta moji dobrih "NET FRENDOVA".....i SAVJET: ne uvlacite se previse u SA:MP jer je zaraza prevelika bolje idite malo vani sa pravom rajom u RL nego sa ovom, trenirajte nesto, budite normalni jer od ovoga nema HLJEBA.......
Lijep Pozdrav,
         _MaX_PaYnE_