Mexico Roleplay - Novo ime uskoro

Započeo Slay, Avgust 03, 2011, 19:54:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

E moj Vilko.. :-[

EP - nastavi radit i nadam se da ces uspjeti

Odlicna odluka tako treba.
Ne daj da te sputavaju pokazi ti njima da ti nije bitan njihov host itd.
Uspjeces ti bez njih jer to samo rade hinje i nistarije i postaju dio demirove ekipe xd
LOL

Srećno u obnavljanju
MTA Mapper | Counter Strike 1.6 Player | World of Warcraft Player






Hvala svima na čestitkama na PM, lol... I da svima odgovorim, ja NEMAM mod (čekajte da ga prvo ukradem -.- )...

@265 Biće super...

Citat: [MX]Vilko poslato Avgust 04, 2011, 11:06:04 PRE PODNE
Ne, slobodno otvori Mexico opet. Jer ja nemam u planu vise ništa s nikim raditi.
A vi koji ste mi poslali poruku da vam posaljem mod od mexica, slobodno mi možete lizat jaja ali nećete ga dobiti.

Pošalji mi GM, molim teeeee....


[quote author=[LI:RP] mafica .pwn link=topic=29217.msg220228#msg220228 date=1312465753]
a slična je situacija bila i na Afrika Gamingu zbog čega je na kraju i propao :)
[/quote]

Nećemo se vraćati na AG... Bilo pa prošlo...

znao sam da ce nesto vako ispast, gdje god da vilko dode tu se sjebe ta zajednica, isto je bilo s terom i ja mislim s  AG itd.
ako trebas sto oko foruma ili da ti dizajniram ucinicu ti to, ipak sam sve radis + da te usput pitam za taj anti deAMX, ja sam isto po onom tutu stavio anti deamx, onaj emit itd. isao sam ga deamx-at pa mi neigje .pwn fajla, jel to zbog anti de-amxa?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato Avgust 04, 2011, 19:50:42 POSLE PODNE
da te usput pitam za taj anti deAMX, ja sam isto po onom tutu stavio anti deamx, onaj emit itd. isao sam ga deamx-at pa mi neigje .pwn fajla, jel to zbog anti de-amxa?

Ova tema nema veze s tim, otvori novu temu pa pitaj...

Citat: System32 poslato Avgust 04, 2011, 19:50:42 POSLE PODNE
znao sam da ce nesto vako ispast, gdje god da vilko dode tu se sjebe ta zajednica, isto je bilo s terom i ja mislim s  AG itd.
ako trebas sto oko foruma ili da ti dizajniram ucinicu ti to, ipak sam sve radis + da te usput pitam za taj anti deAMX, ja sam isto po onom tutu stavio anti deamx, onaj emit itd. isao sam ga deamx-at pa mi neigje .pwn fajla, jel to zbog anti de-amxa?

S tera gca su me Protjerali, zbog mexica.
Afrika je propala zbog gonssa a ne mene ::)
CS servere sam vodio (AG) i nije bilo nikakvih problema


To je moja krivica, iako neznam ni sam razlog, ali uredu.
A tebi, Kristijane, ispricavam se..

Obavijest, od sada se 'zovemo' GTX domena je već kupljena još samo da završim sa dizajnom foruma i ostalim stvarima vezanim za to i bit će pušten u pogon

Adresu od foruma vam necu jos reci tek kada bude sve gotovo za sada znate da nije vise Mexico Roleplay nego GTX - puno nas se slozilo sa tim imenom tako da smo donjeli tu odluku, a i uostalom ako se budemo planirali siriti sa CS ili Minecraft serverom tako da ne mamo to 'Roleplay' u imenu nego cemo biti gaming

Admin/Smod/Mod (netko) može lock.
Kristijan Stipić