[Pomoc]Pickup u MTA

Započeo [BGRP]Markus, Jul 10, 2011, 23:27:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ako mi neko moze pomoci,
zelio bih da kreiram pickup, ali necu da bude ono srce tj. health vec da bude  neki drugi, isto tako i sa markerima. Nadam se da ste me razumjeli. Kako mogu npr. staviti ono zuto i?
Treba mi hitno, ukoliko neko zna neka mi kaze.
Ocekuje se otvaranje novog servera!!
Best Generation of Role Play

Trazi se:2 Pomocna skriptera,2 pomocna mappera;
Zasluge ce dobiti na serveru sa admin lvl-ovima

Svi zainteresovani neka se jave na PM za dalje upute.



imas pod onoj tabeli, mislim da je prvo na onoj donjoj di odabires objekte pa prvo to su Cpovi a za i imas ja mislim 3 ili 4
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato Jul 10, 2011, 23:42:59 POSLE PODNE
imas pod onoj tabeli, mislim da je prvo na onoj donjoj di odabires objekte pa prvo to su Cpovi a za i imas ja mislim 3 ili 4

Moze pojasnjenje, nista nisam svatio.
Last nick: Vectro64

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=4567.0 imas tu zasta sta sluzi :) imas dole srce i sam oklikni na njega i postavis ga
Respect to:mafica .pwn




LOCK, koristi trazilicu.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri