[pomoc] mta nece da mi ucita mapu a nece ni da je savuca

Započeo [BP]Nebojsha, Maj 14, 2011, 15:59:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kao sta pise u naslovu mta nece da mi sacuva mapu a nece ni da je ucita...
nece da ucita ni default mape ni moje editove...
koristim mta 1.0.5
ako neko zna neka mi pomogne...  :'(

gamemode radim iz zezanja mozda ga u bliskoj buducnosti i pokrenem :D

Nisu ti u redu recources fajlovi, skini najnoviji update ili probaj sa reinstalacijom klijenta.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

hmm mislim da je to taj problem koji sam ja imao hhh

jel ti mozda kad ides open neku mapu nece da ti otvori samo te vrati an popis?

kad ides save neku mapu zamrzne ti se kao ekran tj nemozes ni uprit moras esc..itd..

ako ti je to onda pogledaj 2-4 teme nize koje sam ja pokrenio i procitaj je i naces rjesenje jer ja sam uspio sretno.
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

To je zato sto si izvadio neki folder ili nesto iz C:/Program Files/MTA/server/mods/resources

Reinstalacija ce ti pomoci.. Ali prvo idi uninstal i obrisi sve oko MTA pa skini novi

Citat: Lane_Hudson poslato Maj 15, 2011, 15:02:29 POSLE PODNE
To je zato sto si izvadio neki folder ili nesto iz C:/Program Files/MTA/server/mods/resources

Reinstalacija ce ti pomoci.. Ali prvo idi uninstal i obrisi sve oko MTA pa skini novi

hmm taj isti problem je bio meni i nisam nista dirao niti vadioa  opet mi nije tilo snimiti...

a reinstalacija ce ti pomoc a opet bit isto.. pronadi moju temu i skini one resource..
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine


Pitanje autoru teme: da li jos imas problem sa ovim ili si resio? Ne volim kada neko otvori temu i kada dobije odgovor vise se nikad ne javi pa ne znam da li je tema spremna za zakljucavanje.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Puno puta sam stavio riješenje za ovaj problem, potraži malo!




Citat: Nik Delgad.lua poslato Maj 16, 2011, 13:48:56 POSLE PODNE
Puno puta sam stavio riješenje za ovaj problem, potraži malo!

da evo pogledaj u ovoj temu ima rjesenje http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=25129.0

al meni radis ve 2-3 puta i nakon toga opet isto -.-   :-X  :(
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Citat: [CH:FR] Gotti poslato Maj 16, 2011, 11:09:21 PRE PODNE
Pitanje autoru teme: da li jos imas problem sa ovim ili si resio? Ne volim kada neko otvori temu i kada dobije odgovor vise se nikad ne javi pa ne znam da li je tema spremna za zakljucavanje.
reinstalirao sam MTA i problem je nestao hvala svima na pomoci...

gamemode radim iz zezanja mozda ga u bliskoj buducnosti i pokrenem :D