Cao/Zdravo

Započeo [RTVTDM] Waka-Waka.exe, Maj 09, 2011, 17:05:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jedan manje hahaha :D Ajd salim se.. Sretno u RL, valjda ces biti manje na kompu :S

Citat: Michael Westen poslato Maj 09, 2011, 17:50:50 POSLE PODNE
Ne znam zašto si otvarao temu kada ćeš se vratiti za 5 minuta , isplakat ćeš se ili što već radiš , možda je do Haxball-a ali je 100% zbog moderatora , uživaj.
I ja mislim ali ovo mu je drugi put da otvara temu u offtopicu da odlazi :S
Ajd opet sretno po ko zna koji put, u RL naravno ne na kompu :S

Aj cao. Dodji sutra uvece na otvaranje.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri



Aj sretno u RL
mada mislim da ces se vratiti.

neznam te bas puno al kako vidim da odlazis radi par ljudi koji su te nazivcirali na haxball?!?!?! omggg ako je radi toga onda ti mogu ljepo , kulturno i pristojno rec UBIJ SE!!!..

Radi igre se nazivcirat i odlaziti iz neke zajednice gdje si dosta dugo i stekao jako dosta prijatelja, kolega itd itd.. ( bar mislim)...


Ako nije do igre nego drugih razloga e onda se u to necu mijesati, nego sve najbolje i uzivaj :)

Pozdrav!
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

I trebas lepo otici, ja tu posetim forum citam malo i nista drugo. A ovi ovde vise i imaju zivot na balkna-sampu svadjaju se i sve ovde a nikad ne izlaze napolje -.-, sretno u rl!



Aj otišo si.


Lock.

I da, ne odeÅ¡ li ovaj put, ja ću te otjerat na svoj način  ;)
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265