[pitanje]Najbolji hosting

Započeo .::Wuj0::., Maj 07, 2011, 01:13:18 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

cristiane

Citat: Dexter poslato Maj 08, 2011, 16:54:04 POSLE PODNE
??? Kako namaju kako su meni hostali server :s
Znam da imaju,al dečko traži siguran host za samp po njegovim riječima zaštićen od hakiranja,a ti mu preporučuješ hosting u kojem vlasnik ruši servere - nema logike.Ti ako si glu*p uzimaj kod njih server,al ovdje nećeš širiti sve i svašta.

Citat: Koksildo poslato Maj 08, 2011, 17:49:59 POSLE PODNE
Citat: Dexter poslato Maj 08, 2011, 16:54:04 POSLE PODNE
??? Kako namaju kako su meni hostali server :s
Znam da imaju,al dečko traži siguran host za samp po njegovim riječima zaštićen od hakiranja,a ti mu preporučuješ hosting u kojem vlasnik ruši servere - nema logike.Ti ako si glu*p uzimaj kod njih server,al ovdje nećeš širiti sve i svašta.

Jbt zar kradu ? omg .... ja mislio stavit kod njih skriptu hvala sto si mi rekao .... sry svima nisam znao hvala ti Koksildo

Citat: Dexter poslato Maj 07, 2011, 01:14:33 PRE PODNE
Papy host pitaj da testas jedno 5 dana pustit ce ti ....

papy host drzi trex koji je lazov i prevarant tak da ...nemojte nista kod njega uzimat da vam nudi i besplatno ;)
Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

Citat: Klijesta poslato Maj 08, 2011, 17:52:57 POSLE PODNE
Citat: Dexter poslato Maj 07, 2011, 01:14:33 PRE PODNE
Papy host pitaj da testas jedno 5 dana pustit ce ti ....

papy host drzi trex koji je lazov i prevarant tak da ...nemojte nista kod njega uzimat da vam nudi i besplatno ;)

OMG ! Koji sam ja glupan srecom kad sam hosto imao sam solidnu skriptu ( Milka SamP )